Anna Lewandowska buty
Fot. Instagram Stories @annalewandowskahpba
ZE ŚWIATA MODY

Anna Lewandowska w modnych sneakersach na wiosnę 2020!

Wiemy, gdzie kupisz je 10 razy taniej!

Paulina Filipowicz 25 marca 2020 16:31
Anna Lewandowska buty
Fot. Instagram Stories @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska wielokrotnie udowodniła, że doskonale zna się na modzie i uważnie śledzi obowiązujące trendy. W jej szafie nie brakuje stylowych zestawów od światowej sławy projektantów, jak również ubrań z metką made in Poland. Słynna trenerka zawsze wygląda modnie - niezależnie od tego czy pojawia się na czerwonym dywanie czy ćwiczy na siłowni. Jest mistrzynią sportów, ale również sportowego stylu. Genialnie łączy eleganckie fasony z luźnymi streetwearowymi ubraniami. Szczególną uwagę zwraca na buty, a jej znakiem rozpoznawczym są sneakersy. Jaki model jest jej ulubionym?

Na Eobuwie.pl od 4 kwietnia do 7 kwietnia trwa akcja rabatowa -30% (na hasło: STYLOWE)

Anna Lewandowska w modnych sneakersach na wiosnę 2020

Sneakersy na dobre weszły do świata mody. Chwilowy trend z ulicy zagościł na stałe w naszych garderobach i w tym sezonie również ma się dobrze. Sportowe obuwie uzupełnia właściwie wszystkie stylizacje, od tych luźnych z jeansami, po te eleganckie, a nawet wieczorowe. Domy mody prześcigają się w stworzeniu najbardziej pożądanego modelu. Fashionistki szczególnie upodobały sobie trzy: Triple S od Baleciagi, Flashtrek od Gucci oraz Archlight od Louis Vuitton. Ten ostatni model to ulubieniec Anny Lewandowskiej. Noszą go również inne polskie gwiazdy: Marcelina Zawadzka, Małgorzata Kożuchowska i Małgorzata Rozenek-Majdan. Wartość sneakersów od Louis Vuitton to... 1,090 dolarów! Na szczęście znaleźliśmy bardzo podobny model, który kupicie w przystępnej cenie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jestem podekscytowana i przeszczęśliwa, że mogę się z Wami podzielić moim nowym projektem @healthycenterbyann 💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥 Cieszę się i mam nadzieję, że moje nowe „dziecko” wpłynie na świadomość w zakresie zdrowego stylu życia! Wspólnie budujmy „zdrowy świat” #HealthyTeam!❤️ Już dziś zapraszam do oglądania Dzień Dobry TVN ok. godziny 9:50😍 To będzie fajny dzień! 🙏🏻🌪 #healthycenterbyAnn #HCBA #hpba #trainingbyAnn #dietbyAnn #healthyyearbyAnn #babybyAnn #annalewandowska #work #passion #smile #Team I am excited and happy that I can share my new project with you! I am happy and I hope that my new "baby" will affect awareness of a healthy lifestyle! Let's build together the "healthy world" #HealthyTeam! It will be a nice day!

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Louis Vuitton, LV Archlight

sneakersy
Fot. Mat.prasowe

Bardzo podobny model do sneakersów Louis Vuitton znajdziesz w ofercie marki TOGOSHI. W oryginalnej cenie kosztują one 539 złotych, jednak obecnie trwa promocja, dzięki której możesz mieć je za jedyne 299 złotych! Wiosenne wyprzedaże to idealny moment by wyposażyć garderobę w najmodniejsze ubrania sezonu. Model od TOGOSHI ma w swojej szafie m.in. Joanna Koroniewska, która postawiła na wersję w złotym odcieniu. W ofercie marki znajdziesz także czarne i szare wersje stylowych sneakersów, które idealnie sprawdzą się jako nie tylko wiosną 2020, ale także w kolejnych sezonach.  

sneakersy
Fot. Mat.prasowe
 

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.