Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie stylizacji Klary! "A miały być piękne sukieneczki"

Czy córka Lewandowskich to mała fashionistka?

Paulina Filipowicz 20 kwietnia 2020 20:35
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska już wkrótce po raz drugi zostanie mamą. Druga ciąża słynnej trenerki to jeden z najgłośniejszych tematów minionych miesięcy. Fani z niecierpliwością czekają na narodziny drugiego potomka pary i aktywnie komentują każdą ciążową stylizacje Anny. Na razie trenerka stara się poświęcać jak najwięcej czasu swojej córeczce Klarze. Rodzina obecnie przebywa w domowej izolacji i korzysta ze wspólnych chwil. Anna Lewandowska postanowiła podzielić się z fanami uroczym zdjęciem stylizacji małej Klary.

Klara Lewandowska w modnej stylizacji

Rodzina Lewandowskim spędza aktywnie czas nawet podczas kwarantanny. Mimo, iż epidemia nie pozwala na wykonywanie zawodowych obowiązków, Robert i Ania nie rezygnują z treningów, aktywnie prowadzą swoje konta w mediach społecznościowych, a także nagrywają zabawne wideo na TikTok'u. Trenerka dzieli się z fanami prywatnymi chwilami z domowego zacisza i uroczymi fotografiami Klary. Ostatnio Ania pokazała zdjęcie córeczki w wygodnej stylizacji i okazało się, że dziewczynka podąża własną modową ścieżką.

"Ja: "Klara, to może dziś założysz sukienkę?" Klara: "Nie. A miały być piękne sukieneczki, boho style (czasami się udaje), balerinki, spineczki, opaski... A co jest? Dresy, w razie gdyby przyszło zrobić burpeesy. Po kim ona to ma?" - dopytuje Lewandowska. "I w sumie, dlaczego mnie to jeszcze dziwi? Jak radzicie sobie z waszymi małymi fashionistki?" - napisała Anna Lewandowska w poście na Instagramie.

Mimo, że Klara nie chce zakładać sukienek, ma już swój własny oryginalny styl. Mała dziewczynka zamiast boho kreacji woli wygodne spodnie, bluzkę w kolorowy wzór i wygodne buty sportowe. Jak myślicie, po kim dziewczynka ma upodobanie do sportowych stylizacji?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sunday mood. How are you dealing with your little fashionistas? 😋 ___________________________ Ja: Klara, to może dziś założysz sukienkę..? Klara: Nieee🥴 🤷‍♀️🙈A miały być piękne sukieneczki, boho style (czasami się udaje,😆), balerinki, spineczki, opaski.. A co jest? 😁Dresy, w razie gdyby przyszło zrobić burpeesy 🙈 Po kim ona to ma ?😅 i w sumie, dlaczego mnie to jeszcze dziwi?😎😆 Jak radzicie sobie z Waszymi małymi fashionostkami?😋 No i jakie marki dziecięce polecacie? Od siebie dziś polecam @bobuxpolska #annalewandowska #bobuxpolska #bobux #bobuxshoes #klaralewandowska #babystyle #sunday

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

We are still at home ... 🌼🤗 Creativity: high level😎😁 Seeing what’s here and now .... We are not always able to control what’s going on around us, but we have an impact on how we react to it!▶ ️New post on my blog ______________________ Ciąg dalszy zabaw w domu trwa... 🌼🤗 Kreatywność: wchodzimy na high level😎😁😁😁 ____ ▶️ Nowy post na blogu www.hpba.pl Dostrzeganie… Nie zawsze jesteśmy w stanie kontrolować wydarzenia, które nam się przytrafiają , ale mamy wpływ na to, jak na nie reagujemy! #annalewandowska #blog #newpost #baby #lewy #robertlewandowski

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.