Amanda Seyfried mn
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Amanda Seyfried w złotej sukience vintage na gali Critics’ Choice Awards 2023

Jak gwiazda w niej wypadła? 

Aleksandra Trendak 17 stycznia 2023 13:30
Amanda Seyfried mn
Fot. Getty Images

Amanda Seyfried zachwyciła wszystkich w pięknej złotej kreacji pochodzącej z archiwum jednego z najpopularniejszych domów mody na świecie. Niestety sprawiła jej ona sporo kłopotów na czerwonym dywanie, ponieważ nie była wystarczająco komfortowa, a wręcz rwała się na czerwonym dywanie! Jak odniosła się do tego aktorka? Z jakiego domu mody pochodziła i z którego roku? Jak się prezentowała? 

PRZECZYTAJ O: Historia złotej sukienki, którą Miley Cyrus miała w teledysku Flowers

Amanda Seyfried w złotej kreacji na czerwonym dywanie podczas Critics’ Choice Awards 2023 

Amanda Seyfried podczas gali Critics’ Choice Awards 2023 została wyróżniona za najlepszą rolę kobiecą w serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym za wcielenie się w postać Elizabeth Holmes w filmie “The Dropout”. Jednak ten wieczór nie był dla niej najłatwiejszy, ponieważ złota kreacja od Diora Haute Couture pochodząca z wiosna-lato 2020 sprawiała jej bardzo dużo problemów. Została ona wycięta z jednego kawałka skręconego szyfonu lame z frędzlami, przez co jedno z ramiączek nieustannie spadało z jej ramienia. Nawet w jednym z wywiadów gwiazda zażartowała: 

Momencik, tylko zdejmę sukienkę. 

Aktorka wytłumaczyła, że kreacja pochodzi z archiwalnych kolekcji i faktycznie podczas wieczoru niestety się rozrywa. Aby uniknąć modowej wpadki podczas odpierania nagrody gwiazda założyła czarną kurtkę, zasłaniając tym samym górną część stylizacji. Amanda połączyła suknię z metalicznymi szpilkami Stuarta Weitzmana i postawiła na klasyczny makijaż z czerwonymi ustami, a włosy upięła w niski kucyk. 

Amanda Seyfried
Fot. Getty Images
Amanda Seyfried
Fot. Getty Images

Choć złota suknia nie okazała się najbardziej praktycznym rozwiązaniem jakie Amanda Seyfried mogła wybrać podczas gali Critics’ Choice Awards 2023, prezentowała się w niej nieziemsko. Złoty materiał prześlicznie podkreślił jej urodę i spektakularnie prezentował się na zdjęciach. Jak oceniacie stylizację aktorki?  

Amanda Seyfried
Fot. Getty Images

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.