Gabriela Czernecka 17 lipca 2017 06:00
1/5
Córka Paula Walkera, Paul Walker, Meadow Walker, main topic
Copyright @Instagram @meadowwalker
1/5

O śmierci Paula Walkera rok w rok przypominają zagraniczne media. Ostatnio coraz częściej mówi się o aktorze w kontekście jego córki, Meadow Walker. W chwili śmierci Paula Walkera, Meadow miała  jedynie 15 lat. Jak powiedziała w jednym z wywiadów, nie zdołała dobrze poznać. Z ojcem zamieszkała dopiero w 2011 roku, gdyż jej matka, Rebecca McBrain nie związała się z aktorem na stałe. Meadow Walker w listopadzie tego roku skończy 19 lat. Jak wygląda i czym się zajmuje córka Paula Walkera? Poznajcie Meadow Walker.

 

Zobacz: Na śmierci można świetnie zarobić. Oto gwiazdy, które nie żyją, a zgarniają fortunę

 

Kim jest Meadow Walker?

 

Meadow Walker jest córką zmarłego Paula Walkera oraz Rebecci Soteros. Dziewczyna 4 listopada 2017 roku skończy dziewiętnaście lat. Aktor niemal w każdym wywiadzie podkreślał, że córka jest dla niego najważniejsza, często nazywał ją także swoją przyjaciółką. O Meadow Walker zrobiło się głośno dwa lata temu, gdy wniosła oskarżenie wobec frmy Porsche, twierdząc że to właśnie koncert przyczynił się do śmierci ojca, gdyż nie zadbał o odpowiednie bezpieczeństwo pasażerów w swoich samochodach. Co prawda sędzia stwierdził, że nie ma namacalnych dowodów na to, że firma Porsche ponosi odpowiedzialność za śmierć Paula Walkera, ale na konto nastolatki trafiło około 7 milionów. 

 

W chwili śmierci Paula Walkera Meadow miała zaledwie 15 lat. Kilka dni przed śmiercią aktor mówił, że "nigdy nie był tak szczęśliwy" i że to właśnie ojcostwo daje mu tyle radości. Obecnie Meadow Walker ma osiemnaście lat, a fani aktora nie szczędzą jej komplementów. Dziewczyna próbuje swoich sił w modelingu. Jakiś czas temu podpisała kontrakt z agencją modelek "Woman Management" w Nowym Jorku. Patrząc na jej zdjęcia nikt nie ma wątpliwości, że Paul Walker mógłby być dumny z tego, jak poradziła sobie jego córka.

 

Zobacz: Michael Jackson został zamordowany? Nowa teoria w sprawie śmierci piosenkarza może doprowadzić do czwartej ekshumacji​

 

Śmierć Paula Walkera 

 

Paul Walker zmarł 30 listopada 2013 roku. Wieść o śmierci gwiazdy filmu „Szybcy i Wściekli” niemal natychmiast rozniosła się w sieci. Fani masowo gromadzili się w miejscu wypadku - odbywały się nocne czuwania, zapalano świece, przynoszono kwiaty, a nawet płyty DVD.  Wówczas pojawiały się sprzeczne informacje na temat tego, jak zginął Paul Walker. Anonimowy policjant, na którego powoływał się choćby „Independent” twierdził, że przyczyną wypadku była przede wszystkim prędkość. Później mówiono, że przyczyną był brak istotnych elementów bezpieczeństwa, co miało spowodować śmierć mężczyzn. Tej informacji nie udało się jednak potwierdzić, choć rodzina Walkera złożyła pozew, chcąc udowodnić, że winę za wypadek ponosi właśnie producent samochodu, czyli firma Porsche.

 

Ostatecznie okazało się, że mężczyzna prowadzący samochód, Roger Rodas, stracił kontrolę nad samochodem i uderzył w drzewo. Adwokat córki Paula Walkera twierdził, że mimo iż Rodas nie wykonywał żadnych manewrów to i tak częściowo ponosi odpowiedzialność za wypadek. Wówczas 16-letnia Meadow Waler otrzymała 10,1 mln dolarów odszkodowania (z czego jedna trzecia trafiła do jej adwokata).

 

Po śmierci Paula Walkera majątek, zgodnie z wolą aktora, trafił do jego córki, Meadow. Majątek Walkera oszacowano na 25 milionów dolarów, które w całości trafiły do córki aktora. „Ona była miłością jego życia, był niesamowitym ojcem i tak bardzo się cieszył, że córka wybrała życie z nim, bo wcześniej czuł, że nie spędza z nią wystarczająco dużo czasu”, powiedział informator serwisu „Hollywood Life”.

 

Przeczytaj także: Jak Hadid i Gisele! Córka Michaela Jacksona współpracuje ze słynną agencją modelek

 

2/5
Córka Paula Walkera, Meadow Walker
Copyright @Instagram @meadowwalker
2/5

Meadow Walker w listopadzie tego roku skończy 19 lat. Jest córką zmarłego Paula Walkera oraz Rebecci Soteros. Aktor niemal w każdym wywiadzie podkreślał, że córka jest dla niego najważniejsza, często nazywał ją także swoją przyjaciółką.

 

Zobacz:  Jak Hadid i Gisele! Córka Michaela Jacksona współpracuje ze słynną agencją modelek

3/5
Córka Paula Walkera, Meadow Walker
Copyright @Instagram @meadowwalker
3/5

O Meadow Walker, córce Paula Walkera zrobiło się głośno dwa lata temu, gdy wniosła oskarżenie wobec frmy Porsche, twierdząc że to właśnie koncert przyczynił się do śmierci ojca, gdyż nie zadbał o odpowiednie bezpieczeństwo pasażerów w swoich samochodach. Nie znaleziono dowodów na to, że firma Porsche ponosi odpowiedzialność za śmierć Paula Walkera, ale na konto nastolatki trafiło około 7 milionów. 

 

 

Polecamy: Michael Jackson został zamordowany? Nowa teoria w sprawie śmierci piosenkarza może doprowadzić do czwartej ekshumacji​

4/5
Córka Paula Walkera, Meadow Walker
Copyright @Instagram @meadowwalker
4/5

Meadow Walker, córka Paula Walkera próbuje swoich sił w modelingu. Jakiś czas temu podpisała kontrakt z agencją modelek "Woman Management" w Nowym Jorku. 

 

Przeczytaj także: Jak Hadid i Gisele! Córka Michaela Jacksona współpracuje ze słynną agencją modelek

5/5
Córka Paula Walkera, Meadow Walker
Copyright @Instagram @meadowwalker
5/5

Fani Paula Walkera zachwycają się urodą Meadow Walker.  Wielu zastanawia się czy dziewczyna nie powinna spróbować swoich sił w aktorstwie. „Skoro urodę otrzymała po tacie, to może talent również ”, piszą fani.

 

Przeczytaj także: Córka Michaela Jacksona współpracuje ze słynną agencją modelek

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.