Selena Gomez, jamnik
Fot. Selena Gomez/Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Co Selena Gomez zrobiła zaraz po ślubie Justina Biebera? Prawdę zdradzili jej przyjaciele...

„To była gorzka pigułka do przełknięcia”

REDAKCJA VIVA! 20 października 2018 14:57
Selena Gomez, jamnik
Fot. Selena Gomez/Instagram

Kiedy Selena Gomez i Justin Bieber wrócili do siebie po długiej przerwie fani łudzili się, że w końcu staną na ślubnym kobiercu. Tymczasem zakochani się rozstali, a Justin ekspresowo znalazł pocieszenie w ramionach  pięknej modelki. W dodatku, jak donoszą media, są już po ślubie. Przyjaciele Seleny Gomez zdradzili, jak piosenkarka radzi sobie ze złamanym sercem i stratą ukochanego. Zwłaszcza, że w ostatnim czasie zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi...

Reakcja Seleny Gomez na ślub Biebera

Jedno jest pewne, Selena Gomez przeżyła trudne chwile. Medialne spekulacje o rychłym ślubie jej ukochanego były ciosem. Gwiazda potrzebowała wsparcia i zrozumienia, mimo to odcięła się od przyjaciół.

„To była gorzka pigułka do przełknięcia. Justin był jej pierwszą miłością i było między nimi coś specjalnego. Oczywiście, była zazdrosna. Odcięła się i przestała odpowiadać na wiadomości przyjaciół. Jej znajomi wiedzą, że kiedy znika i ukrywa się ... coś jest nie tak”, donosi US Weekly.

Niedawno podjęła decyzję o zniknięciu z social mediów. Choć związek z Bieberem Gomez pozostawiła dawno za sobą, to fani na każdym kroku nie dają jej o tym zapomnieć. Następnie media obiegła informacja o jej pogarszającym się stanie psychicznym. Przypomnijmy, że piosenkarka od pięciu lat walczy z depresją. W ostatnim czasie Selena trafiła do szpitala. Przeszła załamanie nerwowe. Miała mieć atak paniki i próbowana wyrwać sobie kroplówkę z ramienia. Serwis TMZ twierdzi, że Gomez poddana została specjalistycznej terapii mającej ustabilizować jej stan emocjonalny. Wielu obwiniało o zaistniałą sytuację Justina Biebera i jego ukochaną, Hailey.

Zwłaszcza, że Selena przed ucieczką z Instagrama w transmisji na żywo mówiła: „Nie można tak po prostu zapomnieć o kimś. Musicie zrozumieć, dlaczego ciągle trzymacie się tej osoby. Na przykład dlaczego chcecie o niej zapomnieć? Myślę, że wtedy się dopiero zaczyna. Zapytajcie siebie, coś w rodzaju - czy chcecie o niej zapomnieć? Zraniła was? A jeżeli tak, to nie jest zdrowe powracać tego, do tamtych myśli”. 

W jakim stanie znajduje się obecnie Selena Gomez? Wiadomo jedynie, że gwiazda nadal przebywa w szpitalu psychiatrycznym East Coast.  

Justin Bieber i Selena Gomez rozstali się przez jej mamę
Fot. East News

 

Selena Gomez
Fot. Instagram @selenagomez

Fot. Instagram

Justin Bieber, Hailey Baldwin
Fot. FORUM

Fot. East News

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.