Selena Gomez, jamnik
Fot. Selena Gomez/Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Co Selena Gomez zrobiła zaraz po ślubie Justina Biebera? Prawdę zdradzili jej przyjaciele...

„To była gorzka pigułka do przełknięcia”

REDAKCJA VIVA! 20 października 2018 14:57
Selena Gomez, jamnik
Fot. Selena Gomez/Instagram

Kiedy Selena Gomez i Justin Bieber wrócili do siebie po długiej przerwie fani łudzili się, że w końcu staną na ślubnym kobiercu. Tymczasem zakochani się rozstali, a Justin ekspresowo znalazł pocieszenie w ramionach  pięknej modelki. W dodatku, jak donoszą media, są już po ślubie. Przyjaciele Seleny Gomez zdradzili, jak piosenkarka radzi sobie ze złamanym sercem i stratą ukochanego. Zwłaszcza, że w ostatnim czasie zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi...

Reakcja Seleny Gomez na ślub Biebera

Jedno jest pewne, Selena Gomez przeżyła trudne chwile. Medialne spekulacje o rychłym ślubie jej ukochanego były ciosem. Gwiazda potrzebowała wsparcia i zrozumienia, mimo to odcięła się od przyjaciół.

„To była gorzka pigułka do przełknięcia. Justin był jej pierwszą miłością i było między nimi coś specjalnego. Oczywiście, była zazdrosna. Odcięła się i przestała odpowiadać na wiadomości przyjaciół. Jej znajomi wiedzą, że kiedy znika i ukrywa się ... coś jest nie tak”, donosi US Weekly.

Niedawno podjęła decyzję o zniknięciu z social mediów. Choć związek z Bieberem Gomez pozostawiła dawno za sobą, to fani na każdym kroku nie dają jej o tym zapomnieć. Następnie media obiegła informacja o jej pogarszającym się stanie psychicznym. Przypomnijmy, że piosenkarka od pięciu lat walczy z depresją. W ostatnim czasie Selena trafiła do szpitala. Przeszła załamanie nerwowe. Miała mieć atak paniki i próbowana wyrwać sobie kroplówkę z ramienia. Serwis TMZ twierdzi, że Gomez poddana została specjalistycznej terapii mającej ustabilizować jej stan emocjonalny. Wielu obwiniało o zaistniałą sytuację Justina Biebera i jego ukochaną, Hailey.

Zwłaszcza, że Selena przed ucieczką z Instagrama w transmisji na żywo mówiła: „Nie można tak po prostu zapomnieć o kimś. Musicie zrozumieć, dlaczego ciągle trzymacie się tej osoby. Na przykład dlaczego chcecie o niej zapomnieć? Myślę, że wtedy się dopiero zaczyna. Zapytajcie siebie, coś w rodzaju - czy chcecie o niej zapomnieć? Zraniła was? A jeżeli tak, to nie jest zdrowe powracać tego, do tamtych myśli”. 

W jakim stanie znajduje się obecnie Selena Gomez? Wiadomo jedynie, że gwiazda nadal przebywa w szpitalu psychiatrycznym East Coast.  

Justin Bieber i Selena Gomez rozstali się przez jej mamę
Fot. East News

 

Selena Gomez
Fot. Instagram @selenagomez

Fot. Instagram

Justin Bieber, Hailey Baldwin
Fot. FORUM

Fot. East News

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.