Niektóre metamorfozy naprawdę zaskakują!

Artykuł sponsorowany 4 września 2020 16:02

Program „Pytanie na śniadanie” skończył właśnie 18 lat, a w ciągu tego czasu zaszło wiele zmian. Jak się zmieniały prowadzące go gwiazdy? Najdłużej w „Pytaniu na śniadanie” są Marzena Rogalska i Łukasz Nowicki (11 lat) oraz  Tomasz Kammel (10 lat). Pozostali gospodarze związali się z programem później. Najkrócej – bo dopiero od 2 września tego roku – prowadzi go gwiazda „M jak miłość” Katarzyna Cichopek. Z Maciejem Kurzajewskim, który robi to wraz z nią, sprawa ma się inaczej: wrócił do „Pytania na śniadanie” po niemal 10-letniej przerwie!

Jak obecni gospodarze programu zmieniali się na przestrzeni lat? Niektórzy dojrzeli, a dla innych gwiazd czas się po prostu zatrzymał. Koniecznie musicie to zobaczyć!

1/10
katarzyna-cichopek
Copyright @East News
1/10

Inna fryzura, inny styl, ale uśmiech Kasi Cichopek jest wciąż olśniewający! Zdjęcie po lewej powstało w 2010 roku podczas finałowej gali Ogólnopolskiej Kampanii Pisania Piórem. Zdjęcie po prawej zostało zrobione podczas prezentacji tegorocznej jesiennej ramówki TVP.

2/10
maciej-kurzajewski
Copyright @East News
2/10

Która fryzura Macieja Kurzajewskiego podoba się wam bardziej? Tę na zdjęciu z lewej miał w 2008 roku podczas prezentacji jesiennej ramówki TVP, tę na zdjęciu z prawej – przy identycznej okazji w tym roku.

3/10
marzena-rogalska
Copyright @East News
3/10

Z grzywką czy bez? My lubimy Marzenę Rogalską w każdej fryzurze! Na zdjęciu z lewej Marzena Rogalska podczas Telekamer 2008, po prawej na prezentacji nowej ramówki (tym razem wiosennej) TVP w tym roku.

4/10
tomasz-kammel
Copyright @East News
4/10

Fryzura bez zmian, uśmiech także – czas dla Tomasza Kammela nie istnieje! A co z garniturem prezentera? My zdecydowanie wolimy go w ciemnej marynarce. Po lewej Tomasz Kammel w 2003 roku podczas uroczystości otwarcia nowego studia TVP1, po prawej – prezentacja wiosennej ramówki TVP w 2020.

5/10
marcelina-zawadzka
Copyright @East News
5/10

Na zdjęciu po lewej Marcelina Zawadzka podczas wyborów Miss Polonia 2011, po prawej w 2020 roku podczas prezentacji jesiennej ramówki TVP. I tu, i tu piękna!

6/10
tomasz-wolny
Copyright @East News
6/10

Inna fryzura i szerszy uśmiech – właśnie te różnice rzucają się w oczy najbardziej. Na zdjęciu po lewej Tomasz Wolny w 2013 roku podczas urodzin TVP Seriale, na tym po prawej – podczas prezentacji tegorocznej jesiennej ramówki TVP.

7/10
ida-nowakowska
Copyright @East News
7/10

Śliczna dziewczyna zmieniła się w piękną kobietę. Zdjęcie po lewej zostało zrobione w 2007 roku, to po prawej – podczas prezentacji tegorocznej jesiennej ramówki TVP.

8/10
lukasz-nowicki
Copyright @East News
8/10

Styl nieformalny czy bardziej dopracowany, choć również na luzie? Stawiamy na ten drugi. Zdjęcie po lewej: plenerowa audycja programu radiowej Jedynki w parku Agrykola w 2009 roku, po prawej rok 2020.

9/10
malgorzata-tomaszewska
Copyright @East News
9/10

Inna fryzura, ale błysk (nie tylko w oku) ten sam! Po lewej Małgorzata Tomaszewska podczas finałowej gali Miss Polski 2015, po prawej podczas tegorocznej prezentacji jesiennej ramówki TVP.  

10/10
aleksander-sikora
Copyright @East News
10/10

Kamizelka czy marynarka? Nadal się zastanawiamy, bo Aleksander Sikora podoba się nam w obu wydaniach. Po lewej rok 2019 i nagranie programu „Jaka to melodia” (odcinek Eurowizja Junior), po prawej rok 2020 i po raz kolejny prezentacja jesiennej ramówki TVP. 

Materiał powstał z udziałem TVP

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.