VIVA! VIDEO

Za chwilę Nowy Rok! Zadbaj o to, aby był udany!

Spędź go... z Dawidem Kwiatkowskim!

Artykuł sponsorowany 14 grudnia 2018 12:15

 

Wokalista, autor tekstów, laureat Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego polskiego i europejskiego wykonawcy… Dawid Kwiatkowski! Idol nastolatek przygotował specjalny Optymistyczny Kalendarz na 2019 rok, który już teraz możesz kupić w promocyjnej cenie!

Kariera Dawida Kwiatkowskiego

Mimo młodego wieku, Dawid ma na swoim koncie już 5 nagranych albumów, 13 singli oraz 26 teledysków. Karierę rozpoczął w 2013 roku, kiedy to premierę miał jego pierwszy singiel „Biegnijmy”. Reprezentant muzyki pop w tym samym roku wydał debiutancki krążek „9893”, który otrzymał certyfikat złotej płyty. Sukces i rozpoznawalność przyniosły mu takie hity, jak np. „Jak to?” czy „Na zawsze”. 2013 rok był dla piosenkarza niewątpliwie owocny. Warto dodać, że zainteresował się również wtedy projektowaniem ubrań, co w efekcie przyczyniło się do założenia jego własnej marki odzieżowej „9893”. Rok później Dawid Kwiatkowski został twarzą marki Garnier. W 2014 ukazał się także jego drugi studyjny album pt. „Pop&Roll”, nagrodzony platynową płytą. Ale Dawid Kwiatkowski odnosi sukcesy nie tylko w sferze muzycznej...

Fot. materiały prasowe

Na szklanym ekranie także nie próżnuje. W 2014 roku brał udział w tanecznym show Polsatu, „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, gdzie w towarzystwie Janji Lesar zajął 3. miejsce. Rok później zasiadł na fotelu jurora w programie „SuperDzieciak”, a w 2018 roku tę samą rolę sprawował w popularnym, muzycznym show „The Voice Kids”. Od listopada bieżącego roku jest także Ambasadorem muzycznym gry The Sims4. Kariera młodego wokalisty rozwija się w błyskawicznym tempie!

Optymistyczny Kalendarz 2019 – co w nim znajdziecie?

Wyjątkowy, optymistyczny kalendarz, stworzony przez Dawida Kwiatkowskiego trafił już na sklepowe półki.

Dlaczego wyjątkowy? Ponieważ wokalista osobiście napisał go dla swoich fanek i fanów, a także zawiera dotąd nieopublikowane jeszcze zdjęcia młodego wykonawcy. Znajdziecie w nim także odręczne zapiski i rysunki na cały rok. Najważniejsze dni i święta zostały wyróżnione oraz urozmaicone osobistymi anegdotami i komentarzami Dawida.

Fot. materiały prasowe

Dlaczego optymistyczny? Kalendarz zawiera motywacyjne teksty i zadania, jak np. „Zapisz pięć swoich zalet. Nie udawaj, że ich nie masz. Trzeba być świadomym swojej siły.” Dawid przypomina, że optymiści żyją dłużej, dlatego nie zwlekaj i zacznij lepiej kolejny rok. Terminarz świetnie sprawdzi się także jako prezent last minute na zbliżające się Święta.

Fot. materiały prasowe

Skusicie się na pierwszą na rynku publikację książkową Dawida Kwiatkowskiego?  

Materiał powstał we współpracy z marką Prószyński i Spółka

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.