Marta Tomaszkiewicz 5 marca 2017 13:16
1/10
Copyright @
1/10

Justin Trudeau objął urząd prezydenta niespełna 1,5 roku temu, a już zdążył podbić serca zwolenników liberalnych haseł i sprawnego rządzenia. Podjął kilka ważnych decyzji, które ustawiły go w rzędzie największych przywódców tego świata i pokazały, że można sprawować władzę, nie odgradzając się murem od innych narodów. Zaangażował się choćby w sprawę Syrii - nie militarnie, a humanitarnie: zapowiedział, że przyjmie do Kanady kilkadziesiąt tysięcy uchodźców z Bliskiego Wschodu. Premier wywarł tak ogromne wrażenie na ludziach na świecie, że po wyborze Donalda Trumpa w USA liczba amerykańskich wniosków o pobyt w Kanadzie osiągnęła rekordową skalę.

 

Polecamy też: Źle wychowani celebryci 2016. Aż trudno uwierzyć, kto znalazł się na tej liście!

 

Poza walorami intelektualnymi Justin Trudeau ma też inne atuty, które sprawiają, że jego nazwisko jest jedną z najczęściej wyszukiwanych fraz w internecie. Jest wysportowany i przystojny, co odróżnia go od tęgich, łysiejących i nieatrakcyjnych możnych tego świata. To, jak wygląda, sprawia, że aż chce się go słuchać! A gdy w sieci pojawiły się zdjęcia premiera Kanady z młodości, popularność Trudeau sięgnęła zenitu.

 

"Młody Justin Trudeau wygląda jak ten facet ze złą reputacją, który zarazem kocha zwierzęta, tańczyć i ma złote serce" - czytamy w komentarzach.

 

Justin Trudeau nie jest jednak jedynym politykiem, który dostarcza opinii publicznej wrażeń estetycznych. Zobacz w naszej galerii najprzystojniejszych polityków, którzy sterują losami tego świata. Co ciekawe, na liście jest wielu książąt, co sprawia, że kobieta (lub mężczyzna) naprawdę może poczuć się jak w bajce.

2/10
Copyright @Eastnews
2/10

Tak Justin Trudeau wygląda obecnie, w wieku 46 lat.

3/10
Copyright @Eastnews
3/10

Belgijski książę Amedeo, najstarszy syn księżnej Astrid i księcia Lorenza

4/10
Copyright @Eastnews
4/10

Belgijski książę Joachim

5/10
Copyright @Eastnews
5/10

Pierre Casiraghi, syn Stefano Casiraghi i Karoliny, księżnej Hanoweru

6/10
Copyright @Getty Images
6/10

Amerykański polityk Aaron Schock, reprezentant Republikanów z Illinois

7/10
Copyright @Getty Images
7/10

Szwedzki książę Carl Philip

8/10
Copyright @Getty Images
8/10

Enrique Pena Nieto, prezydent Meksyku

9/10
Copyright @Getty Images
9/10

Król Hiszpanii Filip VI

10/10
Copyright @
10/10

Hamdan ibn Muhammad ibn Raszid Al Maktum, zwany Fazza - książę dubajski

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.