ZDJĘCIE NOWOROCZNE
Fot. Marek Knap
NOWY ROK!

Szczęśliwego Nowego Roku życzy redakcja Viva.pl!

VIVA! 31 grudnia 2016 23:59
ZDJĘCIE NOWOROCZNE
Fot. Marek Knap

Dziękujemy Wam, że byliście z nami w 2016 roku! To był wyjątkowo emocjonujący rok…

 

Smutne wieści

Obfitował w smutne wieści o śmierci wybitnych twórców, takich jak Andrzej Wajda, Leonard Cohen, David Bowie, Prince, George Michael, Carrie Fisher, Bogusław Kaczyński, Alan Rickman, Garry Marshall.

To w tym roku rozstały się nasze ulubione pary: Angelina Jolie i Brad Pitt, Naomi Watts i Liev Schreiber, Johnny Depp i Amber Heard, Maryla Rodowicz i Andrzej Dużyński czy Beata Kozidrak i Andrzej Pietras.

 

Radosne chwile

Na szczęście, ten rok był również pełen tych wydarzeń, które dawały nadzieję, jak ślub Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana, ceremonia Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego, wesele Mariny Łuczenko-Szczęsnej i Wojciecha Szczęsnego.

W Hollywood też nie brakowało zaskoczeń: na planie filmu zakochali się w sobie Michael Fassbender i Alicia Vikander. Świat obiegła informacja, że Orlando Bloom spotyka się z Katy Perry. Okazało się, że Bradley Cooper i Irina Shayk, którzy są razem od półtora roku, właśnie spodziewają się pierwszego dziecka. Podobnie jak ulubieńcy Polaków, Anna i Robert Lewandowscy.

 

Czego życzymy czytelnikom?

Chcemy, aby w 2017 roku tak często nie odchodzili ci, którzy nas inspirują. Aby nie rozstawali się ci, którzy dają nam wiarę w miłość. Aby ci, których podziwiamy, nie zawodzili nas tak często. Aby ci, których tak lubimy, cieszyli się zdrowiem, szczęściem rodzinnym i zawodowym.

 

Tego samego życzymy Wam!

 

Zespół Viva.pl

 

TAGI #Viva!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…