Zwrot w sprawie „Farmy Bagiego”. Mikołaj dogadał się z Polsatem i ujawnił szczegóły rozmów
Po kilku dniach niepewności wokół "Farmy Bagiego" zapadł długo wyczekiwany finał. Mikołaj Bagiński poinformował, że po rozmowach z Telewizją Polsat i Fremantle udało się osiągnąć porozumienie, dzięki któremu program wraca na YouTube'a. Influencer opublikował również poruszające podziękowania dla fanów, którzy wspierali go w trudnym momencie.

Po kilku dniach niepewności wokół projektu "Farma Bagiego" wszystko stało się jasne. Popularny influencer poinformował fanów, że jego program wraca na YouTube'a. W mediach społecznościowych opublikował oficjalne oświadczenie, w którym przekazał, że udało się osiągnąć porozumienie z Telewizją Polsat i Fremantle.
Farma Bagiego wraca na YouTube. Bagi potwierdził porozumienie z Polsatem
W połowie czerwca zadebiutował pierwszy odcinek "Farmy Bagiego". W internetowym formacie pojawili się znani influencerzy, a premiera wzbudziła spore zainteresowanie. Niedługo później produkcja niespodziewanie zniknęła z YouTube'a. Według nieoficjalnych doniesień medialnych przyczyną miały być zastrzeżenia dotyczące podobieństwa projektu do telewizyjnego formatu "Farma".
Teraz Mikołaj Bagiński przekazał wiadomość, na którą czekali jego widzowie. W opublikowanym komunikacie poinformował, że strony doszły do porozumienia. "Telewizja Polsat, Fremantle i Mikołaj Bagiński doszli do porozumienia, dzięki któremu »Farma Bagiego« wraca na YouTube'a. Mikołaj Bagiński dziękuje Telewizji Polsat i Fremantle za otwartość na rozmowy oraz możliwość wspólnego kontynuowania projektu", czytamy w oświadczeniu. Influencer zapowiedział również premierę kolejnego odcinka programu. Nowy epizod ma zostać udostępniony 27 czerwca.
CZYTAJ TEŻ: Maciej Musiał nie krył łez. Na tę decyzję cała jego rodzina czekała blisko 80 lat. Aż trudno uwierzyć

Bagi podziękował fanom. Tak skomentował ostatnie wydarzenia
Na Instagramie pojawił się także komunikat, w którym podkreślono, że Polsat współpracuje z twórcami internetowymi, jednocześnie zwracając uwagę na konieczność przestrzegania obowiązujących zasad. Bagi nie ukrywał również emocji związanych z ostatnimi wydarzeniami. Na swoim kanale nadawczym zwrócił się bezpośrednio do fanów, dziękując im za wsparcie, jakie otrzymał w ostatnich dniach. "To był dla mnie bardzo trudny czas, myślę, że jeden z najcięższych, serio. (...) Nie ma drugiej takiej społeczności w Polsce, ten tydzień chyba najbardziej mi to uświadomił", napisał influencer.
Wygląda na to, że sprawa znalazła swój finał, a "Farma Bagiego" ponownie będzie dostępna dla widzów w serwisie YouTube. Fani mogą więc wyczekiwać kolejnych odcinków internetowego projektu.
CZYTAJ RÓWNIEŻ: Dominika Serowska jest w ciąży. Marcin Hakiel po raz czwarty zostanie ojcem
Chcesz zobaczyć tę treść?
Aby wyświetlić tę treść, potrzebujemy Twojej zgody, aby Instagram i jego niezbędne cele mogły załadować treści na tej stronie.
