Agnieszka Chylińska
Fot. Instagram
Z ŻYCIA GWIAZD

Zobacz, jak Agnieszka Chylińska spędza czas w domu z dziećmi. To nagranie to hit sieci!

Fani są zachwyceni

Gabriela Czernecka 26 marca 2020 14:53
Agnieszka Chylińska
Fot. Instagram

Ten czas dla nikogo nie jest łatwy. Wszyscy w miarę możliwości próbują spędzać czas w domu. Dla rodziców z pewnością jest to moment na wykorzystanie pokładów swojej kreatywności. Na szczęście gwiazdy każdego dnia zasypują internautów swoimi sposobami na wykorzystanie czasu wolnego. My również utworzyliśmy taką akcję, którą znajdziecie na naszym Instagramie lub pod hashtagiem #VIVAzostańwdomu. Ciekawy sposób na spędzanie kwarantanny zastosowała teraz Agnieszka Chylińska, a jej nagranie powoli staje się hitem sieci! 

Instagram: Agnieszka Chylińska z dziećmi 

Agnieszka Chylińska postanowiła umilić czas swoim fanom podczas kwarantanny. Zorganizowała... czytanie swojej książki o przygodach Zezi i Gilerta! Przypomnijmy, że pierwsza powieść dla dzieci autorstwa Agnieszki Chylińskiej ukazała się w 2012 roku. Do tej pory wokalistka napisała aż 6 książek o przygodach Zezi i Gilera. Teraz postanowiła wykorzystać wolny czas i zaprosiła do wspólnego czytania jedno ze swoich dzieci. 

Przypomnijmy, że Agnieszka Chylińska jest szczęśliwą mamą trójki dzieci. Razem z mężem Markiem wspólnie wychowują syna Ryszarda (13 lat) oraz córki Esterę (9 lat) i Krystynę (6 lat). Bardzo dbają o prywatność i artystka rzadko zdradza szczegóły ich życia rodzinnego. Tym razem zrobiła wyjątek i zaprosiła jedną ze swoich córek, najprawdopodobniej dziewięcioletnią Esterę, do wspólnego czytania książki.

Agnieszka Chylińska z córką prezentują się na nagraniu w zaskakujących strojach. Wokalistka zdradziła nawet, że ma na głowie... spódnicę córki! Urocze nagranie z córką Agnieszki Chylińskiej już podbija sieć, a fani nie mogą wyjść z podziwu, że tak prosta rzecz, może być idealnym sposobem na rozrywkę dla pociechy. „Przypomina mi się dzieciństwo, kiedy to mama czytała mi wiersze Brzechwy”, pisze jeden z internautów. „I jak tu Was nie kochać?”, dodaje drugi. Poniżej możecie zobaczyć nagranie udostępnione przez Agnieszkę Chylińską! Urocze, prawda?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Chylińska (@agnieszka.chylinska)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.