Maria Winiarska, Zofia Zborowska-Wrona, Viva! 5/2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA
Z ŻYCIA GWIAZD

Zofia Zborowska zdradziła płeć dziecka! Zrobiła to w wyjątkowym dniu

Chłopiec czy dziewczynka?

Gabriela Czernecka 17 maja 2021 12:14
Maria Winiarska, Zofia Zborowska-Wrona, Viva! 5/2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA

Zofia Zborowska niebawem po raz pierwszy zostanie mamą. Aktorka chętnie dzieli się z fanami swoimi spostrzeżeniami na temat macierzyństwa na swoich social mediach. I to właśnie za ich pośrednictwem podzieliła się właśnie kolejną radosna wiadomością, ujawniając płeć dziecka. Chłopiec czy dziewczynka?

Zofia Zborowska zdradziła płeć dziecka 

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona pod koniec marca ujawnili, że ich rodzina niebawem się powiększy. Para spodziewa się swojego pierwszego dziecka, które już niebawem pojawi się na świecie. Na swoich social mediach aktorka chętnie dzieli się spostrzeżeniami na temat macierzyństwa, co jakiś czas pokazując ciążowe krągłości. Aktorka opowiedziała m.in. o tym, jak dba o siebie w ciąży, czy zamierza pokazywać wizerunek dziecka w sieci. Zdradziła także, czy ochrzci dziecko. Teraz wraz z mężem Andrzejem Wroną ujawnili płeć dziecka.

ZobaczZofia Zborowska jest w ciąży. Aktorka nie ochrzci dziecka. Podała powody swojej decyzji

Maria Winiarska, Zofia Zborowska-Wrona, Viva! 5/2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA

Zofia Zborowska płeć dziecka: dziewczynka 

Zofia Zborowska podzieliła się z fanami zdjęciem z sesji zdjęciowej, podczas której… ujawniła płeć dziecka. Aktorka pozuje do zdjęcia w różowym dresie, a jej mąż w zielonym. „To są zdecydowanie najbardziej spokojne urodziny w moim dotychczasowym żywocie. Jestem przeszczęśliwa, zakochana, kochana, zdrowa i dokładnie w tym miejscu w którym chciałabym teraz w życiu być. 34 brzmi całkiem fajnie. Yup...różowe tło nie jest tłem przypadkowym.  P.S. Właśnie się dowiedziałam, że dziś jest również Międzynarodowy Dzień Przeciw Homofobii. Niech to kolorowe confetti ze zdjęcia symbolizuje moje poparcie dla całej społeczności LGBT. LOVE IS LOVE Gajs #itsagirl”, napisała na Instagramie Zofia Zborowska. Zofia Zborowska spodziewa się córeczki! Aktorka wyjawiła fanom płeć dziecka w dniu swoich urodzin. 

Zobacz także: Zofia Zborowska szczerze o ciąży: „To nie jest stan cukierków, bąbelków...”

Fotografię Zofii Zborowskiej skomentował także sam siatkarz: „Jestem spokojny, bo nasza Córcia (??) będzie miała za wzór najmądrzejszą, najśmieszniejszą i najpiękniejszą kobietę, jaka chodzi po tym świecie. Kocham Cię... yyy... znaczy was, dziewczyny”„, skomentował wpis żony Andrzej Wrona. 

Serdecznie gratulujemy! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…