Maria Winiarska, Zofia Zborowska-Wrona, Viva! 5/2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA
O TYM SIĘ MÓWI

Zofia Zborowska szczerze o ciąży: „To nie jest stan cukierków, bąbelków...”

Aktorka wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą

Olga Figaszewska 30 marca 2021 11:51
Maria Winiarska, Zofia Zborowska-Wrona, Viva! 5/2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA

Rodzina Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony wkrótce się powiększy. Zakochani przekazali fanom cudowną wiadomość. Małżonkowie po raz pierwszy zostaną rodzicami. To dla nich wyjątkowy czas. Zofia Zborowska w najnowszej relacji na InstaStories zdradziła obserwatorom, jak czuje się w ciąży. Przyznała, że nie jest jej łatwo.

Zofia Zborowska o samopoczuciu w ciąży

Kilka dni temu Zofia Zborowska i Andrzej Wrona opublikowali w sieci urocze zdjęcie, za pomocą którego obwieścili światu, że wkrótce zostaną rodzicami. Zrobili to w formie… rebusa! Zakochani nie chcieli już dłużej utrzymywać tej wiadomości w tajemnicy. Teraz Zofia Zborowska po raz pierwszy od czasu ogłoszenia ciąży, postanowiła opowiedzieć, jak czuje się w tym wyjątkowym czasie. Aktorka podziękowała także fanom za piękne słowa i liczne gratulacje.

Zobacz też: Zofia Zborowska i Andrzej Wrona: „Chcieliśmy być razem, założyć rodzinę, oboje byliśmy na to gotowi”

„Bardzo was wszystkich witam. Przepraszam, ale już słyszę, jak sapię. To jest hardcore z tym sapaniem. Byłam dzisiaj pierwszy raz w dubbingu od momentu, jak zaszłam w ciążę i myślałam, że wyzionę ducha. Miałam sporo do nagrania”, rozpoczęła swoją wypowiedź na InstaStories. Przyszła mama przyznała, że po ujawnieniu informacji o tym, że spodziewa się dziecka, czuje się w pewnym sensie odarta z tajemnicy.

Przez tyle miesięcy ukrywaliśmy to. Baliśmy się, wiadomo. Teraz się czuję taka trochę jakby obdarta z tajemnicy. Nie bardzo wiedziałam, jak mam z wami gadać. Mogę już teraz na legalu sapać i pokazać wydęty bebzon. Brzunio, przepraszam”, dodała aktorka.

Zofia Zborowska należy do grona osób, które nie owijają w bawełnę i szczerze dzielą się z innymi swoją opinią czy spostrzeżeniami na konkretny temat. Gwiazda zaznaczyła, że jeśli na jej profilu będzie pojawiał się temat ciąży, to będzie mówiła o tym tylko prawdę. Jak czuje się w błogosławionym stanie?

Zobacz też: Zofia Zborowska: „Gdybyśmy poznali się z Andrzejem dwa lata wcześniej, nic by z tego nie wyszło”

Jak dla mnie to nie jest stan cukierków, bąbelków, baloników [...] i czucia się jak motylek, nie, nie! Mam nadzieję, że jest nas więcej, że w tej ciąży czujemy się wszystkie mniej więcej w ten sam sposób, bo ja jak sobie obserwuję niektóre osoby w ciąży, to myślę: „Wow, chciałabym tę ciążę tak znosić". No, nie było mi dane...”, zdradziła aktorka.

Zofia Zborowska po narodzinach dziecka będzie mogła liczyć na ogromne wsparcie i pomoc mamy. Maria Winiarska nie ukrywa swojej radości, a w nowym wywiadzie przyznała, że trudno było jej zachować w tajemnicy wieść o tym, że zostanie  po raz kolejny babcią!

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona na  Balu Fundacji TVN w 2019 roku:

Zofia Zborowska, Andrzej Wrona, 2019 bal Fundacji TVN
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Maria Winiarska o ciąży córki. Kiedy dowiedziała się, że po raz kolejny zostanie babcią?

Maria Winiarska i Wiktor Zborowski w lutym dowiedzieli się o tym, że zostaną dziadkami. Zofia Zborowska postanowiła powiedzieć im o tym późno z obawy, że przez przypadek ujawnią tajemnicę. ,,Zrobili to tak późno, bo bali się, że się wygadamy. Jakby nie było, taką wiadomość ciężko trzyma się w tajemnicy. Zwłaszcza, kiedy młodzi rodzice się tak bardzo cieszą", wyznała Maria Winiarska w rozmowie z Faktem

Przypomnijmy, że Zofii Zborowskiej, która na co dzień mieszka w Brazylii, wychowuje dwie córeczki. Marii Winiarskiej i Wiktorowi Zborowskiemu brakuje ich obecności. Dlatego nie posiadają się z radości, że synek albo córeczka Zofii będzie blisko nich. 

Sprawdź też: Jak dobrze znają się Zosia Zborowska i jej mama Maria Winiarska? Zrobiliśmy im test!

,,Będziemy pomagać na tyle, na ile oni będą chcieli. Im się wydaje, że nie będą potrzebować pomocy, ale przez pierwsze trzy miesiące jest naprawdę ciężko. Ja to się boję, że się pobijemy z mamą Andrzeja, bo wiem, że i ona jest gotowa zawsze pomóc Zosi i synowi. Pewnie obie będziemy obecne przy nich, aż do momentu, gdy nas pogonią", podkreśliła aktorka. Czy Zofia Zborowska podzieliła się już z rodzicami wiadomością o płci maleństwa? Okazuje się, że a informacja wciąż jest trzymana w tajemnicy. ,,Młodzi już wiedzą, ale nie chcą mówić...", wyjaśniła Maria Winiarska w wywiadzie dla Faktu

Raz jeszcze serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia! 

Maria Winiarska i Zofia Zborowska w sesji VIVY!, 2021 rok: 

Maria Winiarska, Zofia Zborowska-Wrona, Viva! 5/2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…