Maria Winiarska, Zofia Zborowska-Wrona, Viva! 5/2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA
O TYM SIĘ MÓWI

Zofia Zborowska nie zaszczepi się przeciwko COVID-19? 

Aktorka wyjaśniła powody swojej decyzji

Olga Figaszewska 7 lipca 2021 09:15
Maria Winiarska, Zofia Zborowska-Wrona, Viva! 5/2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA

Zofia Zborowska odpowiedziała niedawno na serię pytań zadanych przez obserwatorów. Część z nich dotyczyła ciąży, a także relacji z mężem, Andrzejem Wroną. Para wkrótce powita  na świecie swoje pierwsze dziecko, córeczkę Nadzieję. Jedna z użytkowniczek zapytała gwiazdę o to, czy planuje zaszczepić się przeciwko koronawirusowi. Aktorka nie zamierza na razie tego robić i wyjaśniła powody swojej decyzji. 

Zofia Zborowska nie zaszczepi się przeciw COVID-19?

Zofia Zborowska pozostaje w ciągłym kontakcie ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Aktorka dzieli się z nimi przemyśleniami, nie koloryzuje rzeczywistości i obala tabu. Kiedy ogłosiła, że spodziewa się dziecka, wyznała, że o stanie błogosławionym zamierza mówić całą prawdę. Gwiazda nie ukrywała: „Pierwszy trymestr przepełniony był strachem, mdłościami, z którymi w żaden sposób nie mogłam sobie poradzić oraz okrutnym zmęczeniem”.

Zawsze może liczyć na wsparcie ukochanego męża. Niektórzy podpytywali Zofię Zborowską, czy w domu sportowiec jest pantoflarzem. „Ma swoje zdanie, bardzo mocny charakter, ale stara się tez zrozumieć mnie i moje potrzeby i jazdy. Jest też mega spokojny, cierpliwy, śmieszny i okazuje mi (i Wiesi) tyle ciepła i czułości, że jestem pewna, że ojcem będzie najlepszym na świecie! A co do pantofla…Staram się uporczywie go tam wsadzić, ale typ się nie daje. Twarda sztuka”, pisała.

Aktorka w jednym z ostatnich Q&A szczerze odpowiadała internautom na pytania dotyczące jej życia prywatnego. Jedna z fanek zapytała o to, czy przyszła mama zamierza zaszczepić się przeciw COVID-19. Zofia Zborowska przyznała, że teraz tego nie planuje. Wyjaśniła, że ma to związek z jej chorobą. Jej obawy są zrozumiałe. 

„Mam chorobę, która powoduje zakrzepicę, a covid powoduje zakrzepy w płucach. Strasznie się tego boję. Covid przeszłam w październiku 2020 roku. Jeśli zdecyduje się na szczepienie to tylko po wielu konsultacjach z różnymi lekarzami, którzy dadzą mi dużą gwarancję, że mi nic potem nie będzie”, wyznała na InstaStories.

Zobacz też: Zofia Zborowska jest w ciąży. Aktorka nie ochrzci dziecka. Podała powody swojej decyzji

Zofia Zborowska, Instagram
Fot. InstaStories @zbrowskazofia

Zofia Zborowska, Instagram
Fot. InstaStories @zbrowskazofia

Zofia Zborowska o ciąży 

Niedawno w rozmowie z Maciejem Dowborem i Joanną Koroniewską, gwiazda opowiadała o staraniach o ciążę. Wyznała wtedy, że zanim z mężem zdecydowali się na powiększenie rodziny, Zofia Zborowska przeszła serię badań. Aktorka ma zespół antyfosfolipidowy i codziennie musi przyjmować zastrzyki. 

„Nie mieliśmy problemu z zajściem w ciążę, ale ja już rok wcześniej musiałam przejść serię badań, gdy się okazało, że mam zespół antyfosfolipidowy. Chciałam doprowadzić swój organizm do porządku, znaleźć dobrego lekarza prowadzącego. Mam też mięśniaki macicy, to nie jest akurat nic strasznego, ale pojechałam do Indii, zaczęłam praktykować ajurwedę, ćwiczyć jogę. Zanim pani doktor powiedziała, że możemy próbować, minął rok”, zdradziła.  

Sprawdź też: Zofia Zborowska zdradziła imię dziecka! Jest nietypowe i oryginalne

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.