Mamy zdjęcie!

Rafał Kowalski 16 listopada 2018 07:56

Dokładnie miesiąc po potwierdzeniu przez Kasię Tusk, że jest w ciąży, blogerka zdecydowała się umieścić na swoim Instagramie zdjęcie odsłaniające ciążowe krągłości. Choć do tej pory córka byłego premiera pokazywała się raczej w szerokich swetrach, tym razem postawiła na sukienkę opinającą brzuszek.

Kasia Tusk w ciąży - zdjęcia

Fani blogerki od razu zauważyli jedno z InstaStories, które Katarzyna dodała w trakcie przygotowywania ciasta. W związku z tym zamiast zachwycać się wypiekiem, duża część osób komplementowała urodę przyszłej mamy. Ostatecznie zdjęcia zniknęło z profilu 31-latki. Mamy jednak zachowany screen. Prawda, że pięknie wygląda? Przy okazji przypominamy poniżej inne ciążowe stylizacje Kasi Tusk 

1/5
Kasia Tusk w ciąży
Copyright @Instagram
1/5

Wczoraj fani pierwszy mogli dostrzec ciążowe krągłości Kasi Tusk

2/5
Kasia Tusk w ciąży
Copyright @Instagram
2/5

Na co dzień blogerka wybiera raczej luźne stylizacje

3/5
Kasia Tusk w ciąży
Copyright @Instagram
3/5

O ciąży opowiadać nie chce

4/5
Kasia Tusk w ciąży
Copyright @Instagram
4/5

Za to kolejnymi stylizacjami dzieli się bardzo chętnie

5/5
Kasia Tusk, Katarzyna Tusk, Donald Tusk, Małgorzata Tusk
Copyright @WOJCIECH STROZYK/REPORTER/ East News
5/5

Poród odbędzie się najprawdopodobniej w pierwszych miesiącach nowego roku...

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?