Marina i Wojciech Szczęśni, Viva!
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z OSTATNIEJ CHWILI

MaRina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny zostali po raz pierwszy rodzicami!

Znamy imię i płeć dziecka

Damian Duda 4 lipca 2018 13:12
Marina i Wojciech Szczęśni, Viva!
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

MaRina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny po raz pierwszy zostali rodzicami. Piłkarz i jego piękna żona podzielili się tą informacją ze swoimi fanami w mediach społecznościowych. Gwiazdorska para zdradziła również imię i płeć dziecka.

MaRina Łuczenko-Szczęsna urodziła

Na tę informację czekali wszyscy fani artystki od momentu, kiedy gwiazda oraz jej mąż podzielili się ze światem radosną nowiną, że spodziewają się pierwszego dziecka.

MaRina Łuczenko-Szczęsna urodziła chłopca o imieniu Liam. Kochani, dziękuję Wam serdecznie za wszystkie życzenia urodzinowe i zarazem chciałabym Wam z radością oznajmić, że 30.06.18 przywitaliśmy na świat naszego cudownego synka’’, napisała na Instagramie gwiazda.

Wojciech Szczęsny o byciu rodzicem

W rozmowie z dziennikarzem Dzień Dobry TVN, Filipem Chajzerem, Wojciech Szczęsny opowiedział o najważniejszej roli w swoim życiu „Założyliśmy rodzinę po to, żeby starać się o dzieci i kiedy przychodzi ten moment, kiedy się dowiadujesz, to jest dla mężczyzny chyba najpiękniejszy moment w życiu, alb jeden z najfajniejszych. Myślę, że ten najpiękniejszy jeszcze przede mną, narodziny dziecka”, mówił po czym dodał: „Ale jestem bardzo podekscytowany, też taki niepewny, nie wiem, jak sobie poradzę, ale miłość przezwycięża wszystko, dam sobie radę”.

Serdecznie gratulujemy! 

Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.