Wojciech Szczęsny, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Wojciech Szczęsny został wyproszony ze swojej ulubionej restauracji! Co się stało?

Powód nie wszystkim może wydać się zrozumiały...

Rafał Kowalski 10 kwietnia 2020 17:00
Wojciech Szczęsny, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Choć dziś Wojciech Szczęsny jest bramkarzem Juventusu, w latach 2015-2017 zasilał swoim talentem drużynę AS Roma. Życie codzienne w Rzymie bardzo podobało się piłkarzowi, ale jedną niemiłą sytuację mąż Mariny Łuczenko-Szczęsnej pamięta do dziś. Niestety zdarzenie dotyczyło jego ulubionej knajpy.

Najlepsze akcesoria do przygotowania włoskich posiłków znajdziesz tu:

Wojciech Szczęsny o wyproszeniu z restauracji

Tata małego Liama wziął udział w nagraniach programu Eleven Call Live, w którym odpowiedział na wiele pytań związanych ze swoim zawodem. Jedno z nich dotyczyło czasu, w którym grał dla AS Roma i mieszkał w stolicy Włoch. Z tym okresem wiąże się jedna anegdota. „Jest taka jedna restauracja w Rzymie, Scusate il Ritardo - niedaleko Panteonu. Bardzo często do niej chodziłem, jak byłem sam. Moja żona pracowała w Polsce, więc często byłem sam. Dwa, trzy razy w tygodniu tam jadałem”, rozpoczął opowieść Wojciech Szczęsny. „ Na trzy miesiące przed zakończeniem mojego drugiego sezonu w Romie przegraliśmy derby. Przyszedłem do tej restauracji tak jak zawsze, dzień czy dwa po tych derbach i panowie powiedzieli: "Przepraszamy, ale dzisiaj pan nie zje. Proszę wrócić, jak wygracie następny mecz" zdradził na antenie Eleven Sports piłkarz.

Okazuje się, że gwiazdor nie wziął słów obsługi poważnie. Niesłusznie… „Myślałem, że żartował, ale powiedział to bardzo stanowczo. No i nie zjadłem i już nie wróciłem do tej restauracji. Wspominam ją z jednej strony bardzo ciepło, bo bardzo dobrze gotowali, a z drugiej, zdarzyła się nieprzyjemna sytuacja”, dokończył opowieść mąż Mariny Łuczenko-Szczęsnej.

Znany ze swojego ciętego humoru piłkarz w swoim stylu skomentował też pytanie o podsumowanie czasu spędzonego w AS ROMA. „ Nie byłbym sobą, gdybym nie odpowiedział uszczypliwie. Pobyt w Romie wspominam bardzo dobrze głównie dlatego, że dzięki niemu trafiłem do Juventusu”, powiedział żartobliwie Wojtek Szczęsny.

Co sądzicie o takim zachowaniu właścicieli restauracji?

Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?