Wojciech Amaro z żoną, "Viva!", maj 2014
Fot. Karol Grygoruk
Z ŻYCIA GWIAZD

Po wielu latach zdecydował się na poważny krok. Wojciech Amaro wziął ślub! 

Kucharz poślubił wieloletnią ukochaną!

Monika Katarzyna Krupska 26 kwietnia 2018 17:00
Wojciech Amaro z żoną, "Viva!", maj 2014
Fot. Karol Grygoruk

Ustawiał kucharzy do pionu, był jednym z surowszych przewodniczących kulinarnego show Top Chef w telewizji Polsat. Później przez pięć edycji oglądaliśmy go w roli gospodarza w Hell’s Kitchen. Piekielnej Kuchni. Polski kucharz i restaurator dwa lata temu wyznał, że „doświadczył uzdrowienia z nieuleczalnej choroby nowotworowej”. Dodał, że zmieniło to jego podejście do życia, a odnalezienie na nowo wiary pozwoliło mu zmienić spojrzenie na wiele rzeczy. 

Teraz magazyn Na Żywo donosi, że kucharz po wielu latach zdecydował się na ślub kościelny ze swoją partnerką - Agnieszką. Para kilka lat temu wzięła ślub cywilny i wspólnie wychowuje trójkę dzieci. „Z Błogosławieństwem Bożym idę dalej swoją drogą”, skomentował Amaro krótko w tygodniku. Dodał, że nie chce zdradzać szczegółów uroczystości.

Według informatora gazety ślub odbył się po świętach wielkanocnych. „Zdaliśmy sobie sprawę, że jest luka w naszym życiu, taka pustka i że najważniejsza wartość - Pan Bóg - była odkładana na dalszy plan”, powiedział w jednym z wywiadów restaurator.  

Żona Wojciecha Modesta Amaro

Wojciech Modest Amaro z żoną na prezentacji ramówki Polsatu
Fot. ONS

 

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.