Wojciech Amaro z żoną, "Viva!", maj 2014
Fot. Karol Grygoruk
Z ŻYCIA GWIAZD

Po wielu latach zdecydował się na poważny krok. Wojciech Amaro wziął ślub! 

Kucharz poślubił wieloletnią ukochaną!

Monika Katarzyna Krupska 26 kwietnia 2018 17:00
Wojciech Amaro z żoną, "Viva!", maj 2014
Fot. Karol Grygoruk

Ustawiał kucharzy do pionu, był jednym z surowszych przewodniczących kulinarnego show Top Chef w telewizji Polsat. Później przez pięć edycji oglądaliśmy go w roli gospodarza w Hell’s Kitchen. Piekielnej Kuchni. Polski kucharz i restaurator dwa lata temu wyznał, że „doświadczył uzdrowienia z nieuleczalnej choroby nowotworowej”. Dodał, że zmieniło to jego podejście do życia, a odnalezienie na nowo wiary pozwoliło mu zmienić spojrzenie na wiele rzeczy. 

Teraz magazyn Na Żywo donosi, że kucharz po wielu latach zdecydował się na ślub kościelny ze swoją partnerką - Agnieszką. Para kilka lat temu wzięła ślub cywilny i wspólnie wychowuje trójkę dzieci. „Z Błogosławieństwem Bożym idę dalej swoją drogą”, skomentował Amaro krótko w tygodniku. Dodał, że nie chce zdradzać szczegółów uroczystości.

Według informatora gazety ślub odbył się po świętach wielkanocnych. „Zdaliśmy sobie sprawę, że jest luka w naszym życiu, taka pustka i że najważniejsza wartość - Pan Bóg - była odkładana na dalszy plan”, powiedział w jednym z wywiadów restaurator.  

Żona Wojciecha Modesta Amaro

Wojciech Modest Amaro z żoną na prezentacji ramówki Polsatu
Fot. ONS

 

 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.