Wojciech Amaro z żoną, "Viva!", maj 2014
Fot. Karol Grygoruk
Z ŻYCIA GWIAZD

Po wielu latach zdecydował się na poważny krok. Wojciech Amaro wziął ślub! 

Kucharz poślubił wieloletnią ukochaną!

Monika Katarzyna Krupska 26 kwietnia 2018 17:00
Wojciech Amaro z żoną, "Viva!", maj 2014
Fot. Karol Grygoruk

Ustawiał kucharzy do pionu, był jednym z surowszych przewodniczących kulinarnego show Top Chef w telewizji Polsat. Później przez pięć edycji oglądaliśmy go w roli gospodarza w Hell’s Kitchen. Piekielnej Kuchni. Polski kucharz i restaurator dwa lata temu wyznał, że „doświadczył uzdrowienia z nieuleczalnej choroby nowotworowej”. Dodał, że zmieniło to jego podejście do życia, a odnalezienie na nowo wiary pozwoliło mu zmienić spojrzenie na wiele rzeczy. 

Teraz magazyn Na Żywo donosi, że kucharz po wielu latach zdecydował się na ślub kościelny ze swoją partnerką - Agnieszką. Para kilka lat temu wzięła ślub cywilny i wspólnie wychowuje trójkę dzieci. „Z Błogosławieństwem Bożym idę dalej swoją drogą”, skomentował Amaro krótko w tygodniku. Dodał, że nie chce zdradzać szczegółów uroczystości.

Według informatora gazety ślub odbył się po świętach wielkanocnych. „Zdaliśmy sobie sprawę, że jest luka w naszym życiu, taka pustka i że najważniejsza wartość - Pan Bóg - była odkładana na dalszy plan”, powiedział w jednym z wywiadów restaurator.  

Żona Wojciecha Modesta Amaro

Wojciech Modest Amaro z żoną na prezentacji ramówki Polsatu
Fot. ONS

 

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…