Wojciech Amaro z żoną, "Viva!", maj 2014
Fot. Karol Grygoruk
Z ŻYCIA GWIAZD

Po wielu latach zdecydował się na poważny krok. Wojciech Amaro wziął ślub! 

Kucharz poślubił wieloletnią ukochaną!

Monika Katarzyna Krupska 26 kwietnia 2018 17:00
Wojciech Amaro z żoną, "Viva!", maj 2014
Fot. Karol Grygoruk

Ustawiał kucharzy do pionu, był jednym z surowszych przewodniczących kulinarnego show Top Chef w telewizji Polsat. Później przez pięć edycji oglądaliśmy go w roli gospodarza w Hell’s Kitchen. Piekielnej Kuchni. Polski kucharz i restaurator dwa lata temu wyznał, że „doświadczył uzdrowienia z nieuleczalnej choroby nowotworowej”. Dodał, że zmieniło to jego podejście do życia, a odnalezienie na nowo wiary pozwoliło mu zmienić spojrzenie na wiele rzeczy. 

Teraz magazyn Na Żywo donosi, że kucharz po wielu latach zdecydował się na ślub kościelny ze swoją partnerką - Agnieszką. Para kilka lat temu wzięła ślub cywilny i wspólnie wychowuje trójkę dzieci. „Z Błogosławieństwem Bożym idę dalej swoją drogą”, skomentował Amaro krótko w tygodniku. Dodał, że nie chce zdradzać szczegółów uroczystości.

Według informatora gazety ślub odbył się po świętach wielkanocnych. „Zdaliśmy sobie sprawę, że jest luka w naszym życiu, taka pustka i że najważniejsza wartość - Pan Bóg - była odkładana na dalszy plan”, powiedział w jednym z wywiadów restaurator.  

Żona Wojciecha Modesta Amaro

Wojciech Modest Amaro z żoną na prezentacji ramówki Polsatu
Fot. ONS

 

 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.