Agnieszka Woźniak-Starak, Ewa Drzyzga, Dzień dobry TVN
Fot. Bartosz Krupa/East News/Dzien dobry tvn
O TYM JEST GŁOŚNO

Widzowie ocenili nową parę prowadzących Dzień Dobry TVN! Jak przebiegł debiut dziennikarek?

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga podzieliły internautów

Rafał Kowalski 14 września 2020 11:59
Agnieszka Woźniak-Starak, Ewa Drzyzga, Dzień dobry TVN
Fot. Bartosz Krupa/East News/Dzien dobry tvn

Kiedyś Magda Mołek i Jolanta Pieńkowska, dziś Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga. Nowy żeński duet prowadzących Dzień Dobry TVN o godzinie 8:30 zadebiutował na naszych ekranach. Panie od początku programu nie ukrywały stęsknienia za pracą w telewizji i bardzo angażowały się w kolejne tematy. Najważniejsza zawsze jest jednak opinia widzów. Jak Ci przyjęli nowe gospodynie porannego show?

Komentarze internautów na temat Ewy Drzyzgi i Agnieszki Woźniak-Starak

Już w pierwszych minutach programu prowadzące pokazały swoje mocne charaktery. Agnieszka Woźniak-Starak zasugerowała, że postarają się wraz z Ewą sypać żartami jak z rękawa, zaś jej telewizyjna partnerka odparła, że może lepiej skupić się słuchaniu gości i po prostu miłej atmosferze. Podczas niemal 4 godzin programu na żywo nowe prowadzące rozmawiały dziś między innymi o badaniu piersi, masowaniu twarzy  rolerami czy obozach młodzieżowych z Marcinem Gortatem. Jak wypadły?

Największa część komentarzy była zdecydowanie pozytywna. „Świetne! Bardzo inteligentny duet! Dobrze się słucha i ogląda! Gratuluję!”; „No w końcu, codziennie czekam na Was. Intryguje mnie Wasz duet”; „Na pewno powrót do telewizji nie był łatwy dla pani Agnieszki dlatego trzymam kciuki i podziwiam że dała radę podnieść się i żyć dalej”; „Profesjonalistki! Dziewczyny powodzenia”; „Bardzo fajnie było spędzić czas z Wami drogie Panie!!!!! Udany "babski" duet!!!!! Zostańcie z nami <3”; „Miłe zaskoczenie” – to tylko niektóre z opinii, które znaleźliśmy w sieci. Wśród dopingujących gwiazdy TVN znaleźli się też koledzy i koleżanki z pracy. Miłe słowo pod zdjęciem Agnieszki i Ewy zostawili między innymi Piotr Kraśko, Monika Olejnik czy Paulina Krupińska.

Część osób miała jednak pewne uwagi do przynajmniej jednej z pań. Oto jak brzmiały komentarze, z których prowadzące na pewno wyciągną odpowiednie wnioski. „Jestem zachwycona Panią Agnieszka. Naprawdę profeska. Natomiast co do Pani Ewy mam mieszane uczucia... Trochę arogancko”; „Drzyzga ok. Agnieszka ma złą wymowę”; „Pani Ewo więcej uśmiechu i współpracy ze swoją współprowadzącą. Pani Ago klasa”’; „Lubię obie, ale widać, że nie ma między nimi chemii i płynnej interakcji. Może z czasem się dotrą” – możemy przeczytać w sieci. Jeden z widzów zauważył też moment, w którym Agnieszka Woźniak-Starak pozwoliła sobie na wizji na prywatną uwagę. Stwierdziła bowiem, zapowiadając prognozę pogody, że o zdrowych nawykach żywieniowych zapomniał ostatnio Bartek Jędrzejak… „Jestem zniesmaczona zachowaniem Pani Agnieszki Woźniak-Starak „żartującej sobie” z Pana Bartka Jędrzejaka i jego figury . Trochę szacunku dla kolegów z pracy. Mówi Pani do milionów widzów, więc radzę się zastanowić co Pani mówi”, czytamy na Facebooku programu.

Pierwsze koty za płoty! Jesteśmy pewni, że obie panie jeszcze nie raz zaskoczą nas swoją pozytywną energią. Skoro ta już dziś była na wysokim poziomie, jest duża szansa, że to właśnie Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak staną się ulubionym duetem prowadzących poranne show TVN! Zgadzacie się z nami? 

Agnieszka Woźniak-Starak, Ewa Drzyzga, Dzień dobry TVN
Fot. AKPA

Agnieszka Woźniak-Starak, Ewa Drzyzga, Dzień dobry TVN
Fot. archiwum prywatne redakcji

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.