Weronika Rosati, VIVA! czerwiec 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM JEST GŁOŚNO

Weronika Rosati broni się przed Magdą Gessler: „jesteś stronnicza i negatywnie nastawiona”

Nowa wojna w show-biznesie?

Rafał Kowalski 13 grudnia 2018 06:05
Weronika Rosati, VIVA! czerwiec 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Jedenastego grudnia córeczka Weroniki Rosati skończyła roczek. Z tej okazji wczoraj aktorka podzieliła się z fanami prezentem, który podarowała dziecku. Informowaliśmy Was, że biżuteria marki Svarowski nie spodobała się Magdzie Gessler, która w publicznym komentarzu uznała, że to ogromna przesada. Aktorka równie mocno odpowiedziała restauratorce…

Odpowiedź Rosati na komentarz Gessler

Weronika Rosati napisała pod swoim zdjęciem kilka zdań do Magdy Gessler. Nawiązała w nich do tego, że samotnie wychowuje Elizabeth. „Musiałam zadbać o prezent za oboje rodziców sama. Biżuteria będzie pamiątką na całe życie. Poza tym chyba Ty nie jesteś zwolenniczką minimalizmu? Pozdrawiamy ciocię Magdę”, zripostowała gwiazdę TVN Weronika Rosati.

Magda Gessler nie pozostała dłużna i odpisała w swoim stylu. „Weronika to staje się co najmniej manią… Po co? Przykre”, czytamy w sieci. Aktorka na tę wiadomość również odpisała. „Magda, wiem, że skoro przyjaźnisz się z Robertem Śmigielskim, jesteś stronnicza i negatywnie nastawiona, ale uważam, że pisanie mi niepochlebnych komentarzy, które, dobrze wiesz, przedrukuje prasa i portale, jest słabe po prostu. Moje dziecko jest moim całym światem i ma jedynie mnie. Nie chcę wchodzić z tobą w dyskusję publiczną na moim Instagramie. Chcesz mi coś powiedzieć, to zadzwoń”, zareagowała ostro aktorka.

Chwilę później jedna z internautek stanęła w obronie Weroniki i zasugerowała, że Magda Gessler nie powinna być autorytetem w kwestii cen. Podobno za 300-gramowy stek w jej restauracji w Gdyni trzeba zapłacić 177 złotych i to bez żadnych dodatków. Weronika Rosati odpisała na to, że w takim razie bransoletka, którą podarowała córce jest warta jedynie tyle, co stek u Pani Magdy z sałatką. Dodajmy do tego, że na InstaStories aktorki pojawił się kolaż zdjęć Lary Gessler. Wszystkie fotografie zostały pobrane z profilu gospody Kuchennych rewolucji. Aktorka chciała zaznaczyć tym samym, że każda mama lubi chwalić się w sieci swoim dzieckiem, co uważa za całkowicie normalne.

Na koniec wyjaśnijmy, skąd między paniami tak napięta atmosfera. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że wynika ona z różnej relacji jaka każdą z nich łączy z ortopedą Robertem Śmigielskim. Magda Gessler pozostaje z nim z przyjaźni, a dla Weroniki Rosati jest to były partner, ojciec Elizabeth, który po porodzie zostawił aktorkę i dziecko. I kto ma rację?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Birthday celebration continues 💜💜💜 #elizabeth #oneyearold #happybirthday #happiestmom #love

Post udostępniony przez Weronika Rosati (@weronikarosati)

Weronika Rosati, VIVA! czerwiec 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Magda Gessler, VIVA! nr. 23/2018
Fot. Marta Wojtal

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?