Gabriela Czernecka 30 listopada 2017 20:15
1/23
VIVA! Photo Awards 2017
Copyright @East News
1/23

Wręczenie nagród VIVA! Photo Awards 2017 właśnie trwa! W warszawskim centrum Expo XXI na gali finałowej pojawili się laureaci konkursu, plejada gwiazd i ludzie sukcesu. Kto swoją obecnością uświetnił to wydarzenie?

 

Polecamy: Najpiękniejsze zdjęcia, najlepsza muzyka. Zobacz, jak było na gali VIVA! PHOTO AWARDS

 

Gwiazdy na imprezie VIVA! Photo Awards 2017

VIVA! Photo Awards 2017 to prestiżowy konkurs fotograficzny, mający na celu promocję i wsparcie rozwoju nowych talentów w dziedzinie fotografii. Znamienite Jury pod przewodnictwem Ryszarda Horowitza nagrodziło dziś prace w 5. kategoriach: moda, uroda, reportaż, zdjęcie telefonem komórkowym oraz piękno chwili. W składzie jurorskim zasiedli również redaktor naczelna magazynu VIVA! Katarzyna Przybyszewska, fotograf Zuza Krajewska, fotograf Tomasz Sikora, dyrektor kreatywna Edipresse Polska Agnieszka Ścibior oraz dyrektor artystyczny Edipresse Polska Marek Knap. Nagrodzone prace zaprezentowane zostaną na łamach magazynu VIVA! oraz podczas trwającej właśnie gali finałowej konkursu.

 

Podczas finału odbyła się również prezentacja projektu Ryszarda Horowitza oraz światowa premiera zdjęć Sandro Millera z Johnem Malkovichem w roli głównej, stanowiącej część wystawy „Malkovich, Malkovich, Malkovich: w hołdzie mistrzom fotografii”.

 

VIVA! Photo Awards 2017: kto się pojawił?

Po raz dziewiąty w ramach niezwykle prestiżowego konkursu fotograficznego, VIVA! Photo Awards 2017, swoją obecnością wieczór uświetniła plejada osobowości. Gwiazdy na VIVA! Photo Awards 2017  dopisały! 

 

Na gali finałowej w Expo XXI W Warszawie pojawiła się plejada gwiazd. Nie mogło zabraknąć znawców piękna, czyli polskich projektantów. Pojawili się: Maciej Zień, Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski. Nie zabrakło również polskich misterów, czyli Rafała Maślaka i Jakuba Kucnera. Pojawiła się także Bogna Sworowska, Mariola Bojarska-Ferenc, Hanna Bakuła, Julia Wieniawa Anna Dereszowska i wiele innych postaci ze świata show-biznesu. Zobaczcie w naszej galerii, jak prezentowały się gwiazdy!

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.