Viki Gabor, Wiktoria Gabor, Eurowizja Junior 2019, Gliwice, Ceremonia Otwarcia
Fot. Instagram @vikigabor
O TYM SIĘ MÓWI

Viki Gabor zamierza poświęcić się karierze?! Co z jej edukacją?

„Dziś, po raz pierwszy od finału wracam do domu”

Olga Figaszewska 4 grudnia 2019 13:44
Viki Gabor, Wiktoria Gabor, Eurowizja Junior 2019, Gliwice, Ceremonia Otwarcia
Fot. Instagram @vikigabor

Zwycięstwo na konkursie Eurowizji Junior 2019 przyniosło jej ogromną popularność. Chociaż finał odbył się 2 listopada, Viki Gabor dopiero teraz wróciła do swoich codziennych obowiązków szkolnych i rodzinnego domu. Wywiady, sesje, konferencje… Jej kalendarz był wyjątkowo napięty. Jak odnajduje się po powrocie do rzeczywistości?

Viki Gabor wróciła do szkoły i rodzinnego domu

Dwunastolatka po wygranej na Eurowizji Junior 2019 dopiero teraz wróciła do domu i szkoły. Do tej pory Viki Gabor wypełniała zobowiązania zawodowe.  

„Jeszcze nie byłam w szkole, bo nie mam za bardzo na to czasu, ale zawsze sobie znajdę czas, żeby posiedzieć przy książkach i je uzupełnić, bo dla mnie edukacja jest najważniejsza. Bez edukacji nie ma niczego”, mówiła młoda wokalistka w niedawnym wywiadzie dla portalu Plejada.

Najpopularniejsza nastolatka w Polsce nie ukrywa, że postara się nadrobić zaległy materiał. Edukacja jest la niej bardzo ważna, ale Viki Gabor zdaje sobie sprawę z tego, że ciężko będzie jej ukończyć klasę z czerwonym paskiem na świadectwie.

„Myślę, że sobie poradzę. Może nie będzie czerwonego paska w tym roku, ale na pewno będę miała bardzo dobre oceny”, dodała dziennikarzowi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

[ENG⤵️] Nie mogę uwierzyć w to, jak szybko mijają mi dni! Dziś, po raz pierwszy od finału @junioreurovisionofficial , wracam do domu! Już nie mogę się doczekać aż zobaczę swoich przyjaciół i wrócę do szkoły ❤ Mój plan na najbliższe dni: jak najszybciej nadrobić zaległości by być na bieżąco z materiałem 🤩 Jaki jest Wasz ulubiony przedmiot w szkole? Dajcie znać w komentarzach! 💛 . I can't believe how fast the time is passing by... I'm coming back home today! ❤ I can't wait to see all of my friends and be back in school 🤩 What about you, do you like going to school? What's your favourite subject? Leave a comment with and answer! 💛 . #viki #vikigabor #wearethesuperheroes #winnerofjunioreurovision2019 #school #friends #home

Post udostępniony przez Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial)

Zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 ie może uwierzyć w to, jak szybko mijają jej dni! ,,Dziś, po raz pierwszy od finału @junioreurovisionofficial , wracam do domu! Już nie mogę się doczekać aż zobaczę swoich przyjaciół i wrócę do szkoły ❤ Mój plan na najbliższe dni: jak najszybciej nadrobić zaległości by być na bieżąco z materiałem”, napisała na Instagramie.

Viki Gabor jest optymistycznie nastawiona do nowych wyzwań i z pewnością poradzi sobie świetnie na każdym polu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial)

TAGI #Viki Gabor

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.