Kayah, Viki Gabor
Fot. Materiały prasowe/Universal Music Polska
O TYM SIĘ MÓWI

Kayah i Viki Gabor musiały odwołać występ na gali Bestsellerów Empiku. Co się stało?

Decyzja zapadła w ostatniej chwili

Rafał Kowalski 5 lutego 2020 15:05
Kayah, Viki Gabor
Fot. Materiały prasowe/Universal Music Polska

Piosenka Ramię w ramię w wykonaniu Viki Gabor i Kayah to niepodważalny hit 2020 roku. Utwór, jak i teledysk, zyskują coraz większe grono sympatyków. Ich marzeniem byłoby usłyszeć kawałek na żywo. Okazja do tego miała nadarzyć się wczoraj podczas przyznania nagród najlepiej sprzedające się w Polsce książki, płyty CD i DVD. Niestety, ostatecznie popularny muzyczny duet nie zaśpiewał na gali. Dlaczego?

Viki Gabor nie wystąpiła na Bestsellerach Empiku przez chorobę

Z nieobecności na Bestsellerach Empiku wytłumaczyła siebie i dwunastoletnią wokalistkę sama Kayah. Swoją wiadomość piosenkarka zaczęła jednak od dobrej nowiny. „Moi Drodzy, mam dobrą i złą wiadomość... Dobra jest taka, że nasz klip do "Ramię w ramię" został już obejrzany na YT ponad 10 milionów razy, a na Spotify odsłuchany ponad 1 100 000 razyyyyyy i to jest jakieś totalne szaleństwo!”, zaczęła swój wpis Kayah. „Zła natomiast jest taka, że Vikula się konkretnie rozchorowała, a ja solidaryzując się z Viki, nie zgodziłam się wystąpić bez niej na Bestsellerach Empiku, szczególnie że miał to być nasz pierwszy występ z tym utworem. No wiecie, przecież żadna dama nie będzie tańczyć sama... ☺ Zatem bez siostry, nie tańczę... Czekam aż wydobrzeje!”, dodała piosenkarka.

Na koniec obiecała jeszcze, że wykonanie utworu wspólnie na żywo na pewno się jeszcze wydarzy. „Ale nic się nie martwcie, co się odwlecze, to...”, zapowiedziała i poprosiła o moc dobrych myśli dla 12-latki. „Teraz wysyłajmy dużo dobrej energii dla Viki. Niech nam szybko bidula wraca do zdrowia i lecimy dalej!”, czytamy na Instagramie gwiazdy.

Życzymy młodej idolce dużej grupy nastolatków spokoju, powrotu do pełni sił i energii, by powrócić do nas z jeszcze większą mocą. Lubicie piosenkę Ramię w ramię? 

Kayah, Viki Gabor
Fot. Materiały prasowe/Universal Music Polska

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Moi Drodzy, mam dobrą i złą wiadomość... Dobra jest taka, że nasz klip do "Ramię w ramię" został już obejrzany na YT ponad 10 milionów razy, a na Spotify odsłuchany ponad 1 100 000 razyyyyyy i to jest jakieś totalne szaleństwo! 😍😍 Zła natomiast jest taka, że Vikula się konkretnie rozchorowała, a ja solidaryzując się z Viki, nie zgodziłam się wystąpić bez niej na Bestsellerach Empiku, szczególnie że miał to być nasz pierwszy występ z tym utworem. No wiecie, przecież żadna dama nie będzie tańczyć sama... ☺️ Zatem bez siostry, nie tańczę...😉 Czekam aż wydobrzeje! 🥰 Ale nic się nie martwcie, co się odwlecze, to... 😉 Teraz wysyłajmy dużo dobrej energii dla @vikigaborofficial Niech nam szybko bidula wraca do zdrowia i lecimy dalej! 😍 Zostawcie serce dla Viki, niech wie ile osób dobrze jej życzy. ❤️❤️❤️ Ramię w ramię. Ściskam Was i życzę udanego oglądania Gali na @tvn.pl , bo choć bez nas, to gwarantuję, że będzie bardzo udana! Buziam gorąco. #kayah #vikigabor #ramiewramie

Post udostępniony przez Kayah (@kayah_official)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.