Victoria Beckham
Fot. Instagram/Victoria Beckham
O NIEJ JEST GŁOŚNO

„Kocham to, co robię i zawsze chcę być w tym najlepsza”. Victoria Beckham zdradza tajemnice swojego sukcesu!

Olga Figaszewska 5 listopada 2017 10:00
Victoria Beckham
Fot. Instagram/Victoria Beckham

Victoria Beckham jest przykładem kobiety sukcesu. W nowym wywiadzie dla Sunday Times, Victoria Beckham, ujawnia jak udało jej się pogodzić karierę światowej sławy projektantki, ikony stylu i matki czwórki dzieci. Wszystko wskazuje na to, że nie jest to łatwe zadanie. Niektórzy mogą być przytłoczeni czytaniem o jej codziennej rutynie... Jak ona to robi?!

 

Zobacz też: Francuskie media porównują Annę Lewandowską do Victorii Beckham. Dlaczego?

Polecamy też: Polka twarzą linii kosmetyków stworzonej przez Victorię Beckham!

 

Victoria Beckham o pasji do mody

Jeszcze nie tak dawno świętowała sukces kolekcji podczas nowojorkiego tygodnia mody. Kursuje między domami Londynie, Oxfordshire i Los Angeles, jej najstarszy syn studiuje obecnie w Nowym Jorku, a biznes zmusza ją do podróży po całym świecie. Więc jak to jest, że Victorii Beckham udaje się pogodzić tyle ról, a przy tym być perfekcyjną w każdym calu? Wydawałoby się, że nikt nie jest w stanie udźwignąć na swoich barkach takiego tempa. Według artystki, kluczem do sukcesu jest... drobiazgowa organizacja.

 

„Wszystko zależy od odpowiedniego zarządzania czasem i posiadania zorganizowanego zespołu osób. To nie jest łatwe. Jestem trochę freakiem. Kocham to, co robię, i zawsze chcę być w tym najlepsza - niezależnie od tego, czy chodzi o projektowanie kolejnej kolekcji, reżyserowania najlepszego pokazu mody, tworzenia nowej linii makijażu, czy bycia najlepszą mamą i żoną”, wyjaśnia.

 

Victoria twierdzi, że moda wzmacnia pozycję kobiet. Dlatego w pełni zaangażowała się w kreatywną i biznesową stronę swojej firmy. Uwielbiam to, co projektujemy i produkujemy w dwóch pracowniach, które mam tutaj w Londynie. Oczywiście tworzenie biznesu nie jest łatwe. Musisz być elastyczny i szybko się uczyć", tłumaczy dziennikarce.

 

Zobacz też: Czarne chmury nad związkiem Beckhamów? Brytyjski tabloid twierdzi, że dotarł do ich dokumentów rozwodowych

 

Jak wygląda życie Victorii Beckham? Rodzina jest najważniejsza! 

Jak wygląda jej codzienna rutyna? Wstaję dość wcześnie, około 6 rano, i ćwiczę godzinę na siłowni, zanim dzieci wstają, potem przygotowuję im śniadanie i zabieram do szkoły. Zanim pójdę do biura, dopasuję się do kolejnej godziny treningu. Jestem bardzo zdyscyplinowana, muszę być", zdradza dziennikarzom.  Przy tak napiętym grafiku, to jedyna możliwość na wygospodarowanie chwili czasu tylko dla siebie. Sala treningowa to jedyne miejsce, gdzie nikt jej nie śledzi, nikt nie potrzebuje podpisów dokumentów, zatwierdzeń. Jedynie dzieci ośmielają się wejść do jej azylu.

 

 

So proud, amazing exhibition @brooklynbeckham thank you @christiesinc #whatiseebrooklynbeckham @poloralphlauren x VB

Post udostępniony przez Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Polecamy też: Czarne chmury nad związkiem Beckhamów? Brytyjski tabloid twierdzi, że dotarł do ich dokumentów rozwodowych

 

Mimo wszystko Victoria uważa, że życie rodzinne wcale na tym nie cierpi. Para wspólnie wychowuje czwórkę dzieci: Brooklyna, Romea, Cruza i Harper. Specjalnie opracowali wcześniej z Davidem zasadę, by mieć pewność, że przynajmniej jedno z nich zawsze będzie z pociechami. „Nigdy nie podróżujemy w tym samym czasie. I to naprawdę się opłaca. Jesteśmy naprawdę zgraną rodziną. Dzieciaki są naprawdę szczęśliwe", przyznała. Bywają dni, kiedy żadne z dzieci nie idzie na dodatkowe zajęcia. Wtedy spędzają wspólnie czas w domu. Na Instagramie chętnie chwalą się wspólnymi chwilami. Nie tylko rodzice – zdjęcia z najbliższymi często wrzucają też synowie piłkarza i projektantki mody.

 

Zazdrościcie jej takiego życia?

Zobacz też: Victoria Beckham uhonorowana orderem przez królową Elżbietę II. I to wcale nie za muzykę…

 

 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.