Tomasz Komenda, Anna Walter
Fot. Jakub Kaminski/Dzien Dobry TVN/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Tomasz Komenda powitał na świecie potomka! Tak wygląda jego synek

W sieci pojawiło się zdjęcie noworodka

Redakcja VIVA! 3 grudnia 2020 07:57
Tomasz Komenda, Anna Walter
Fot. Jakub Kaminski/Dzien Dobry TVN/East News

Radosną nowinę przekazano opinii publicznej na Facebooku we wpisie Fundacji Braci Collins. Tomasz Komenda oraz jego narzeczona, Anna Walter zostali rodzicami. Para powitała na świecie synka w poniedziałek, 30 listopada. Więcej o narodzinach małego Filipa przekazano na stronie facebookowej szpitala, w którym świeżo upieczona mama urodziła. Opublikowano także ich wspólne zdjęcie. Tak wygląda nowo narodzony syn Tomasza Komendy!

Tomasz Komenda został ojcem. Tak wygląda jego synek!

„It’s a boy! Wczoraj nasz fundacyjny przyjaciel, Tomek Komenda wraz z narzeczoną, zostali rodzicami. Filip przyszedł na świat o godzinie 15:03. Gratulujemy!”, czytamy we wpisie na Facebooku zamieszczonym przez Fundację Braci Collins. Post opublikowano we wtorek, 1 grudnia. Wieczorem pojawił się natomiast wpis na stronie facebookowej szpitala Medfemina, w którym malutki Filip przyszedł na świat. 

„To jedna z takich chwil, kiedy ze wzruszenia brakuje słów. Bo choć każdy rodzic czeka na swoje dziecko z równie wielką miłością, droga do tego szczęścia nie zawsze jest taka sama. Pani Ani oraz Panu Tomaszowi Komendzie, któremu z przyczyn od niego niezależnych, 18 lat przyszło czekać na ukochane dziecko składamy najserdeczniejsze gratulacje z powodu narodzin synka”, napisano. Z poruszającego wpisu dowiedzieć można się, że synek dumnych rodziców w chwili narodzin ważył 3630g oraz miał 56 cm wzrostu. „Jest silnym, zdrowym chłopcem”, dodano. 

Z pewnością największe wzruszenie powoduje jednak zamieszczone zdjęcie Anny Walter z nowo narodzonym synkiem. Tak prezentuje się Filip, ze zniecierpliwieniem wyczekiwany synek Tomasza Komendy.  

To jedna z takich chwil, kiedy ze wzruszenia brakuje słów❤️. Bo choć każdy rodzic czeka na swoje dziecko z równie wielką...

Opublikowany przez Medfemina - Centrum Zdrowia Kobiety Wtorek, 1 grudnia 2020

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.