z życia gwiazd

Tomasz Karolak przedstawił partnerkę dzieciom! 

Jaka była ich reakcja? 

REDAKCJA VIVA! 22 października 2018 18:00

Co za szybkie tempo! Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że Tomasz Karolak spotyka się z młodszą od siebie Magdaleną Malicką. Para właśnie podjęła ważny krok dla ich związku. Jak donosi jeden z dzienników, piosenkarka i modelka poznała dzieci ukochanego. Jak zareagowały na partnerkę ojca? 

Magdalena Malicka poznała dzieci Karolaka 

Tomasz Karolak  ze związku z Violą Kołakowską ma dwójkę dzieci: 5-letniego Leona i 11-letnią Lenę. Dzieci są oczkiem w głowie aktora, co za tym idzie para z chęcią dzieli się obowiązkami rodzicielskimi. Te w żaden sposób nie przeszkadzają Karolakowi w rozwijaniu nowej relacji. Bo jak donosi Fakt cała trójka zdążyła się już ze sobą poznać i przypadła sobie do gustu!

„Oboje bardzo pozytywnie na nią zareagowali. Dla Tomka nie było to zaskoczenie, bo uważa Magdę za otwartą i uśmiechniętą kobietę, która ma świetne podejście do dzieci”, komentuje informator tabloidu. 

Z kolei koleżanka aktora dodaje, że Tomasz jest pewien uczuć do Magdaleny. I choć są to dopiero pierwsze tygodnie ich znajomości, to dla aktora jest to coś poważnego. 

Zobaczcie w galerii zdjęcia Tomasza i rodziny. Jak myślicie, czy para zdecyduje się na wspólne dzieci?  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.