Magda Gessler, VIVA! nr. 23/2018
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

To nie Magda Gessler miała prowadzić Kuchenne rewolucje?!

Dotarto do nowych informacji

Olga Figaszewska 2 lutego 2022 07:57
Magda Gessler, VIVA! nr. 23/2018
Fot. Marta Wojtal

Kuchenne rewolucje to dziś jeden z najpopularniejszych programów TVN. Od lat budzi wiele emocji i gromadzi przed telewizorami rzeszę wiernych widzów. Każdy odcinek zaskakuje, wzrusza i chyba nikt nie potrafi sobie wyobrazić go bez wspaniałej Magdy Gessler. Restauratorka pomaga stanąć podupadającym lokalom na nogi. A przy tym jest znana ze swojego temperamentu i ciętych ripost. Teraz okazuje się, że dziś na jej miejscu moglibyśmy oglądać kogoś innego! O kim mowa? Długo trzymano to w tajemnicy. 

Magda Gessler o castingu do Kuchennych Rewolucji

„Nie byłoby Kuchennych Rewolucji bez Magdy. W ogóle nie byłoby chyba współczesnych mediów bez Magdy. Ona jest ikoną. Legendą w naszym kraju. Ona nigdy się nie powtarza. Myślę, że dlatego telewizja ją tak kocha”, mówił  Marcin Tyszka w programie Kulisy Sławy z 2020 roku.  

Fani programu 12 lat zasiadają przed telewizorami o tej samej porze, by obejrzeć nowy odcinek programu Kuchenne rewolucje. Magda Gessler niezmiennie zaskakuje widzów. A oni cenią ją za dobre serce, wiedzę, doświadczenie, specyficzne poczucie humoru i nieprzewidywalność! Zdarza się jej rzucać garnkami albo talerzami. Ona nie owija w bawełnę i ceni sobie szczerość.

Zobacz też: Czy wiesz, że Magda Gessler nosiła kiedyś proste włosy? 

10-lecie programu Kuchenne Rewolucje, Magda Gessler, 2020 rok
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

10-lecie programu Kuchenne Rewolucje,  2020 rok

Kto mógł prowadzić Kuchenne rewolucje?

Okazuje się, że to nie Magda Gessler miała prowadzić hit stacji TVN? Gwiazda wygrała casting z ze znanym restauratorem.  O kim mowa? „Nikt się tego nie dowie. Wydaje mi się, że to byłoby nie fair. Ale proszę się domyślać, kto ma restaurację z aktorów”, wyznała przed laty Magda Gessler w rozmowie z Fakt24.

Z kolei pod koniec 2019 roku Magda Gessler w rozmowie z Rafałem Kowalskim dla viva.pl zdradziła, że propozycję pracy otrzymała od producenta Piotra Fromowitza. „On do mnie zadzwonił, a ja przyszłam na ósme spotkanie. Nie wiedziałam w ogóle o co chodzi i traktowałam to kompletnie niepoważnie. Ale od razu w to wpadłam, ja nie mam zawahań. A pan Fromowitz postawił przede mną konkretne wyzwania, reżyser mnie na początku prowadził i tak to poszło”, wyznała restauratorka. 

Wszyscy zastanawiali się, kim jest tajemnicza postać, której tożsamości nie chciała wyjawić gwiazda. Jak podał Super Express, podobno producenci formatu nie potrafili wybrać między Magdą Gessler a Piotrem Adamczykiem.  Ostatecznie to restauratorka otrzymała angaż do programu. 

Sam aktor zaprzeczył jednak tym doniesieniom w rozmowie z Plejadą. Kto mówi prawdę?

Sprawdź też: Magda Gessler chciałaby wyprowadzić się do Hiszpanii? Restauratorka w gorzkich słowach o życiu w Polsce  

Magda Gessler, Viva! grudzień 2010
Fot. Olga Majrowska

magda-gessler-dom-kanada-kobieta-restauratorka-3
Fot. MARTA WOJTAL

Piotr Adamczyk, VIVA! październik 2019
Fot. Bartek Wieczorek/ LAF AM

Piotr Adamczyk w sesji VIVY!, 2019 rok

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.