Magda Gessler, VIVA! nr. 23/2018
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

To nie Magda Gessler miała prowadzić Kuchenne rewolucje?!

Dotarto do nowych informacji

Olga Figaszewska 2 lutego 2022 07:57
Magda Gessler, VIVA! nr. 23/2018
Fot. Marta Wojtal

Kuchenne rewolucje to dziś jeden z najpopularniejszych programów TVN. Od lat budzi wiele emocji i gromadzi przed telewizorami rzeszę wiernych widzów. Każdy odcinek zaskakuje, wzrusza i chyba nikt nie potrafi sobie wyobrazić go bez wspaniałej Magdy Gessler. Restauratorka pomaga stanąć podupadającym lokalom na nogi. A przy tym jest znana ze swojego temperamentu i ciętych ripost. Teraz okazuje się, że dziś na jej miejscu moglibyśmy oglądać kogoś innego! O kim mowa? Długo trzymano to w tajemnicy. 

Magda Gessler o castingu do Kuchennych Rewolucji

„Nie byłoby Kuchennych Rewolucji bez Magdy. W ogóle nie byłoby chyba współczesnych mediów bez Magdy. Ona jest ikoną. Legendą w naszym kraju. Ona nigdy się nie powtarza. Myślę, że dlatego telewizja ją tak kocha”, mówił  Marcin Tyszka w programie Kulisy Sławy z 2020 roku.  

Fani programu 12 lat zasiadają przed telewizorami o tej samej porze, by obejrzeć nowy odcinek programu Kuchenne rewolucje. Magda Gessler niezmiennie zaskakuje widzów. A oni cenią ją za dobre serce, wiedzę, doświadczenie, specyficzne poczucie humoru i nieprzewidywalność! Zdarza się jej rzucać garnkami albo talerzami. Ona nie owija w bawełnę i ceni sobie szczerość.

Zobacz też: Czy wiesz, że Magda Gessler nosiła kiedyś proste włosy? 

10-lecie programu Kuchenne Rewolucje, Magda Gessler, 2020 rok
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

10-lecie programu Kuchenne Rewolucje,  2020 rok

Kto mógł prowadzić Kuchenne rewolucje?

Okazuje się, że to nie Magda Gessler miała prowadzić hit stacji TVN? Gwiazda wygrała casting z ze znanym restauratorem.  O kim mowa? „Nikt się tego nie dowie. Wydaje mi się, że to byłoby nie fair. Ale proszę się domyślać, kto ma restaurację z aktorów”, wyznała przed laty Magda Gessler w rozmowie z Fakt24.

Z kolei pod koniec 2019 roku Magda Gessler w rozmowie z Rafałem Kowalskim dla viva.pl zdradziła, że propozycję pracy otrzymała od producenta Piotra Fromowitza. „On do mnie zadzwonił, a ja przyszłam na ósme spotkanie. Nie wiedziałam w ogóle o co chodzi i traktowałam to kompletnie niepoważnie. Ale od razu w to wpadłam, ja nie mam zawahań. A pan Fromowitz postawił przede mną konkretne wyzwania, reżyser mnie na początku prowadził i tak to poszło”, wyznała restauratorka. 

Wszyscy zastanawiali się, kim jest tajemnicza postać, której tożsamości nie chciała wyjawić gwiazda. Jak podał Super Express, podobno producenci formatu nie potrafili wybrać między Magdą Gessler a Piotrem Adamczykiem.  Ostatecznie to restauratorka otrzymała angaż do programu. 

Sam aktor zaprzeczył jednak tym doniesieniom w rozmowie z Plejadą. Kto mówi prawdę?

Sprawdź też: Magda Gessler chciałaby wyprowadzić się do Hiszpanii? Restauratorka w gorzkich słowach o życiu w Polsce  

Magda Gessler, Viva! grudzień 2010
Fot. Olga Majrowska

magda-gessler-dom-kanada-kobieta-restauratorka-3
Fot. MARTA WOJTAL

Piotr Adamczyk, VIVA! październik 2019
Fot. Bartek Wieczorek/ LAF AM

Piotr Adamczyk w sesji VIVY!, 2019 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.