Magda Gessler, VIVA! nr. 23/2018
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

To nie Magda Gessler miała prowadzić Kuchenne rewolucje!

Z kim wygrała casting?

Olga Figaszewska 21 września 2020 16:53
Magda Gessler, VIVA! nr. 23/2018
Fot. Marta Wojtal

Kuchenne rewolucje to dziś jeden z najpopularniejszych programów TVN. Od dziesięciu lat budzi wiele emocji i gromadzi przed telewizorami rzeszę wiernych widzów. Każdy odcinek zaskakuje, wzrusza i chyba nikt nie potrafi sobie wyobrazić go bez wspaniałej Magdy Gessler. Restauratorka pomaga stanąć podupadającym lokalom na nogi. A przy tym jest znana ze swojego temperamentu i ciętych ripost. Teraz okazuje się, że dziś na jej miejscu moglibyśmy oglądać kogoś innego!

Magda Gessler o castingu do Kuchennych Rewolucji

„Nie byłoby Kuchennych Rewolucji bez Magdy. W ogóle nie byłoby chyba współczesnych mediów bez Magdy. Ona jest ikoną. Legendą w naszym kraju. Ona nigdy się nie powtarza. Myślę, że dlatego telewizja ją tak kocha”, mówił kilka miesięcy temu Marcin Tyszka w programie Kulisy Sławy. Trudno nie zgodzić się z jego wypowiedzią.

Fani programu od dziesięciu lat zasiadają przed telewizorami o tej samej porze, by obejrzeć nowy odcinek programu Kuchenne rewolucje. Magda Gessler niezmiennie zaskakuje widzów. A oni cenią ją za dobre serce, wiedzę, doświadczenie, specyficzne poczucie humoru i nieprzewidywalność! Zdarza się jej rzucać garnkami albo talerzami. Ona nie owija w bawełnę i ceni sobie szczerość.

Okazuje się, że to nie Magda Gessler miała prowadzić hit stacji TVN! Gwiazda wygrała casting z ze znanym restauratorem.  O kim mowa?

„Nikt się tego nie dowie. Wydaje mi się, że to byłoby nie fair. Ale proszę się domyślać, kto ma restaurację z aktorów”, wyznała Magda Gessler w rozmowie z Fakt24.

Z kolei pod koniec 2019 roku Magda Gessler w rozmowie z Rafałem Kowalskim dla viva.pl zdradziła, że propozycję pracy otrzymała od producenta Piotra Fromowitza. „On do mnie zadzwonił, a ja przyszłam na ósme spotkanie. Nie wiedziałam w ogóle o co chodzi i traktowałam to kompletnie niepoważnie. Ale od razu w to wpadłam, ja nie mam zawahań. A pan Fromowitz postawił przede mną konkretne wyzwania, reżyser mnie na początku prowadził i tak to poszło”, wyznała restauratorka.  

Magda Gessler, Viva! grudzień 2010
Fot. Olga Majrowska

magda-gessler-dom-kanada-kobieta-restauratorka-3
Fot. MARTA WOJTAL

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.