Księżna Kate 2020, księżna Kate jest w czwartej ciąży?
Fot. Rex Features/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Księżna Kate spodziewa się dziecka? Tak ukrywa ciążowe krągłości

Ukochana księcia Williama spełni swoje marzenie

Olga Figaszewska 7 kwietnia 2021 14:48
Księżna Kate 2020, księżna Kate jest w czwartej ciąży?
Fot. Rex Features/East News

Księżna Kate spełniła swoje marzenie? Jak podają zagraniczne media, Książę William i jego małżonka spodziewają się czwartej pociechy. Na jednym ze zdjęć opublikowanych widać już ciążowe krągłości? To potwierdza spekulacje sprzed kilku miesięcy? 

Księżna Kate spodziewa się czwartego dziecka?

Wielbiciele brytyjskiej rodziny królewskiej i media uważnie przyglądają się księżnej Kate. Plotki o tym, że wraz z mężem spodziewa się czwartego dziecka powracają niczym bumerang, a kolejne materiały za każdym razem mają tylko potwierdzać te informacje. Wszyscy z zapartym tchem wyczekują potwierdzenia bądź zaprzeczenia tych plotek.

Zobacz też: Księżna Kate jest wyczerpana? Tak skandal z Meghan i Harrym odbił się na jej wyglądzie...

Niedawno jeden z informatorów zagranicznej prasy podał, że Kate i William wkrótce zamierzają podzielić się ze światem cudowną nowiną. Księżna od dawna marzyła o powiększeniu rodziny. To może oznaczać, że książę George, księżniczka Charlotte i książę Louise, doczekają się młodszego braciszka albo siostrzyczki. Tak naprawdę, wszystko okaże się już w czerwcu podczas uroczystości Trooping the Colour. Książęca para zamierza w ten sposób oddać hołd królowej Elżbiecie II. 

„To byłby hołd dla Jej Wysokości. Kate zawsze pragnęła czwartego dziecka, a królowa często zachęcała Willsa do posiadania czworga, tak jak to zrobiła ona sama, żeby rozdzielić ciężar królewskiej odpowiedzialności”, tłumaczył niedawno informator tabloidu New Idea.

Tak księżna Kate ukrywa ciążowe krągłości?

Na potwierdzenie ostatnich informacji New Idea zamieściło teraz na swoich łamach zdjęcie księżnej Kate, które zostało wykonane w marcu w Opactwie Westminsterskim. Zdaniem dziennikarzy księżna pojawiła się w różowym płaszczu, który idealnie ukrywał jej ciążowe krągłości.

W dodatku specjaliści brytyjskiej rodziny królewskiej nie mają wątpliwości, że Kate może być już w ciąży. Podobno marzy o córeczce i to pragnienie chciałaby spełnić jak najszybciej. „Kate chciałaby mieć drugą dziewczynę. W przyszłym roku skończy 40 lat, więc jestem pewien, że ​​jeśli będzie miała czwarte dziecko, będzie to niedługo”, mówił na łamach New Idea Phil Dampier.

Sprawdź też: Księżna Kate w stylizacji na wiosnę 2021. Pastelowy róż to hit na sezon wiosna-lato 2021!

Z kolei Penny Junor dodawała: „Księżna Kate spełnia się w roli mamy i kocha życie rodzinne. Jestem niemal pewna, że podoba się jej pomysł, by mieć więcej pociech”.

Przypomnijmy, że księżna Kate nie czuła się najlepiej w poprzednich ciążach. Ulubienica Brytyjczyków cierpi na dosyć rzadką chorobę hypermesis gravidarumm, która charakteryzuje się najcięższą postacią występujących w błogosławionym stanie nudności i wymiotów. To dlatego rezygnowała z większości oficjalnych wyjść. Tym razem informację o czwartej ciąży łatwiej byłoby jej ukryć ze względu na pandemię koronawirusa.

Czy księżna Kate i książę William potwierdzą wkrótce szczęśliwą nowinę? 

Źródło: New Idea, JastrząbPost

Księżna Kate w czwartek ciąży? Okłada New Idea
Fot. materiały prasowe

Księżna Kate, marzec 2021 Księżna Kate ukrywa ciążowe krąglości?
Fot. Rex Features/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…