Alicja Bachleda-Curuś
Z ŻYCIA GWIAZD

Te zdjęcia Alicji Bachledy-Curuś powstały w zaledwie 10 minut. Są zniewalająco piękne!

Wykonała je laureatka „VIVA! Photo Awards 2019”

Konrad Szczęsny 22 grudnia 2020 14:03
Alicja Bachleda-Curuś

Te fotografie robią duże wrażenie! Alicja Bachleda-Curuś zamieściła na swoim profilu na Instagramie wyjątkowe czarno-białe zdjęcia. W podpisie zdradziła, że powstawały zaledwie kilka minut... Jednak efekt przerósł oczekiwania wszystkich! W komentarzach zaroiło się od komplementów i słów uznania. Okazuje się, że wykonała ja Marta Machej, laureatka ubiegłorocznej edycji „VIVA! Photo Awards”.

Alicja Bachleda-Curuś w obiektywie Marty Machej, laureatki VIVA! Photo Awards 2019

Mimo że skupia się przede wszystkim na życiu zawodowym oraz wychowywaniu 11-letniego synka Henry'ego Tadeusza, znajduje czas, by kontaktować się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Alicja Bachleda-Curuś co prawda rzadko publikuje te fotografie, które odnoszą się do jej życia prywatnego, jednak gdy już to robi, zawsze może liczyć na wyrazy uznania ze strony fanów.

Tym razem aktorka zamieściła na swoim profilu w mediach społecznościowych serię czarno-białych zdjęć. Są stosunkowo proste, ale niezwykle sugestywne i piękne. Okazuje się, że ta sesja została wykonana w trakcie pobytu gwiazdy w Warszawie jesienią – i to w przerwie na planie filmowym! Za obiektywem stanęła natomiast Marta Machej, laureatka „VIVA! Photo Awards 2019” w kategorii Uroda.

„Kilka zdjęć zrobionych podczas mojego pobytu w Warszawie. Byłam na planie filmowym i miałam tylko 10 minut przerwy między moimi scenami. Utalentowany fotograf + naturalne światło z okna”, podkreśliła Alicja Bachleda-Curuś.

Fani o portretach Alicji Bachledy-Curuś. Nie kryją zachwytu

Fani nie szczędzą idolce komplementów w komentarzach. Wśród tych, którzy zachwycają się ujęciami, są także osoby z pierwszych stron gazet. Swoje uznanie wyraził m.in. projektant Maciej Zień.

„O Mamusiu jaka Ty jesteś piękna ❤️❤️❤️”, podkreślił w komentarzu.

Opinie innych są równie enztuzjastyczne.

„Najpiękniejsza kobieta na świecie <3”, „piękne zdjęcia, pięknie ujęta chwila”, „Jest Pani piękną kobietą”, „Naturalnie piękna”, komplementują.

Także Marta Machej, autorka zdjęć, zamieściła swój komentarz.

„Przepiękna Kobieta, o wspaniałym charakterze i wielkim sercu! ♥️
Dziękuję za tę możliwość spotkania się i wykonania w tak szalonych warunkach choć kilku zdjęć <3 to był absolutny zaszczyt ♥️”, zaznaczyła.

Poniżej możesz zobaczyć wyjątkowe zdjęcia aktorki.  

Marta Machej została laureatką „VIVA! Photo Awards 2019” w kategorii Uroda dzięki m.in. temu zdjęciu:

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?