Tatiana Okupnik, Puzzle, dzieci
Fot. materiał prasowy / Oskar Szramka
O tym się mówi!

Nagle zniknęła, poświęciła się rodzinie. Dawno niewidziana Tatiana Okupnik zachwyciła w Opolu

Wokalistka wygląda zachwycająco!

Aleksandra Frankowska 24 maja 2024 09:41
Tatiana Okupnik, Puzzle, dzieci
Fot. materiał prasowy / Oskar Szramka

Już coraz bliżej do tegorocznego Festiwalu w Opolu. Wczoraj odbyła się konferencja, na której pojawiły się liczne gwiazdy. Wśród nich między innymi dawno niewidziana Tatiana Okupnik, która zachwyciła wyglądem. Jej stylizacja przyciągała uwagę, a wokalistka wyglądała naprawdę pięknie! 

Tatiana Okupnik na konferencji w Opolu

Wczorajsza konferencja Festiwalu w Opolu przyciągnęła liczne gwiazdy. Na czerwonym dywanie wszystkie oczy skierowane były na Tatianę Okupnik, która jakiś czas temu wycofała się z show-biznesu, poświęcając się rodzinie i wychowywaniu dzieci. Teraz dawna wokalistka zespołu Blue Cafe pojawiła się w świetle fotoreporterów i zachwyciła stylizacją. Cekinowa długa suknia i biała marynarka podkreśliły jej delikatną urodę. Wokalistka wyraźnie bardzo wyszczuplała. Wciąż nosi swoją charakterystyczną, krótką fryzurę. Wyglądała przepięknie!

ZOBACZ TEŻ: Niedługo zostanie ojcem, mówi o bliźniakach! Marcin Hakiel pierwszy raz skomentował ciążę partnerki

Tatiana Okupnik
Fot. AKPA/Niemiec

Tatiana Okupnik
Fot. AKPA/Niemiec

Co teraz robi Tatiana Okupnik?

Przez długi czas wraz z mężem i dziećmi mieszkała w Stanach Zjednoczonych. Kilka lat temu jednak wrócili do Polski i mieszkają w niewielkiej miejscowości pod Łodzią. Po latach ponownie wróciła do muzyki, a w 2024 roku planuje wielki przełom i powrót na scenę. 

CZYTAJ TEŻ: Ma szesnaście lat i idzie śladami rodziców. Jak wygląda dziś córka Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza?

"Był taki moment, kiedy stałam się mamą i powiedziałam o różnych ciemnych stronach macierzyństwa. Słyszałam wiele głosów: "Już nigdy nie będą na ciebie patrzyli jak na wokalistkę. Zepsułaś wszystko, tylko będziesz kojarzona z macierzyństwem i z jego ciemnymi stronami" - zacytowała w Dzień Dobry TVN.

Wokalistka pracuje nad nowym albumem, który ma się ukazać pod koniec 2024 roku. 

Tatiana Okupnik, Dzień dobry TVN, 2023
Fot. AKPA

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.