O TYM SIĘ MÓWI

Tatiana Okupnik pokazała urocze zdjęcie córeczki!

Nie uwierzycie, jak wyrosła mała Matylda!

Olga Figaszewska 7 sierpnia 2018 12:56

Na kilka lat zniknęła z show-biznesu. Wszyscy zastanawiali się, co się stało z wokalistką Blue Cafe. Tymczasem Tatiana Okupnik w pełni poświeciła się rodzinie i wychowaniu dzieci. Zazwyczaj jest oszczędna w komentowaniu swojego życia prywatnego... A teraz zrobiła wyjątek i podzieliła się z fanami zdjęciem córeczki! Nie uwierzycie, jak wyrosła!

Tatiana Okupnik pokazała córeczkę

Piosenkarka stara się chronić prywatność. Nie pojawia się na ściankach, rzadko udziela wywiadów. Rodzina jest dla niej najważniejsza. Ze swoimi pociechami spędza każdą wolną chwilę. Niedawno zamieściła na Instagramie urocze zdjęcie dwuletniej Matyldy! Dziewczynka pozuje w z cukinią w rękach! Córeczka pomaga mamie w uprawie przydomowego ogródka. „Z przydomowego ogródka taka cukinia nam się trafiła”, podpisała fotografię gwiazda.

Fani są zachwyceni Matyldą. Niesamowite, jak ten czas szybko płynie! Dziewczynka rośnie jak na drożdżach. „Fantastycznie. Miłego Dnia!”, „Słodzinka”, „Dużo miłości. Pozdrawiam”, czytamy w komentarzach.

Dzieci Tatiany Okupnik

Tatiana Okupnik i Michał Micielski wzięli ślub w 2013 roku. Media dowiedziały się o tym dwa tygodnie po ceremonii. Para doczekała się dwójki pociech: dwuletniej Matyldy i kilkumiesięcznego Tymona. Piosenkarce udało się  zachować drugą ciążę w tajemnicy. Radosną wiadomość obwieściła sama w mediach społecznościowych. „Matylda ma brata”, napisała na Instagramie Tatiana Okupnik. 

Tak pisała o relacjach z dziećmi z okazji Dnia Matki: „Relacja mama córka jest trudna. Relacja mama syn też potrafi dać popalić i to każdej ze stron. Patrzę na swoją córkę i wiem, że muszę mocno pracować nad tym co się miedzy nami tworzy. Patrzę na swojego syna i rozumiem, że nie będzie łatwo a cierpliwość będzie na wagę złota. Zdaję sobie sprawę z tego, że moje starania wcale nie zapewnią, że moje dzieci będą miały ze mną dobrą relację... Mogę tylko spróbować być świadkiem tego jak rosną i dać im jak najwięcej przestrzeni”.  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.