Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska
O TYM SIĘ MÓWI

Tak Agnieszka Woźniak-Starak spędzi pierwszą rocznicę śmierci męża...

Może liczyć na wsparcie przyjaciół!

Gabriela Czernecka 17 sierpnia 2020 15:37
Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska

Zbliża się pierwsza rocznica śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Znany producent filmowy, mąż Agnieszki Woźniak-Starak, wypadł z motorówki na jeziorze Kisajno niedaleko Giżycka. Pozostawił po sobie wybitne filmy, które zdobyły liczne nagrody i zostały docenione przez publiczność. Co jakiś czas w mediach pojawiają się poruszające wspomnienia przyjaciół zmarłego, którzy wciąż nie mogą pogodzić się z jego odejściem. Mija pierwsza rocznica jego śmierci. Agnieszka Woźniak-Starak spędzi ją na Mazurach w otoczeniu najbliższych. 

Pierwsza rocznica śmierci Piotra Woźniaka-Staraka

Po tragicznej śmierci męża Agnieszka Woźniak-Starak na długi czas usunęła się w cień. Prezenterka zniknęła z show-biznesu, zaszyła się w domu. Po paru miesiącach zdecydowała się powrócić do pracy. Rozpoczęła przygodę z radiem i zaczęła prowadzić audycję radiową w New Once. W wolnym czasie spędzała czas z przyjaciółmi. Teraz z powodu zbliżającej się rocznicy śmierci Piotra Woźniaka-Staraka postanowiła jednak pójść na urlop.

Agnieszka Woźniak-Starak zamierza odpocząć od pracy. Najbliższe tygodnie dziennikarka spędzi na Mazurach. Jak podaje magazyn Party, pozostanie tam aż do września, a czas spędzi z najbliższymi. „Cudownie jest widzieć Agnieszkę uśmiechniętą. Ma przy sobie kochających rodziców i przyjaciół, na których zawsze może liczyć. No i oczywiście bandę niesfornych psów, które kocha bezwarunkową miłością”, powiedział znajomy prezenterki. Agnieszce życzymy dużo spokoju w tym niełatwym dla niej czasie.  

Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska

Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! lipiec 2014, 16/2014
Fot. Marcin Kempski/I like photo

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.