Jak teraz wygląda?
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Szokująca metamorfoza Christiny Aguilery. Po operacjach plastycznych jest nie do poznania

Na tegorocznym Latin Grammy Awards wszystkie oczy zwrócone były na wokalistkę

Dorota Falkowska 21 listopada 2021 20:01
Jak teraz wygląda?
Fot. Getty Images

Metamorfozy znanej wokalistki na przestrzeni ostatnich lat są wręcz porażające! Wiele gwiazd w pewnym wieku zaczyna eksperymentować z różnorodnymi zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. Christina Aguilera nie jest w tym wypadku wyjątkiem. 

Z czasów, gdy popularna była jej piosenka ,,Gennie In A Bottle", kojarzymy ją jako uroczą, szczupłą blondynkę. Gwiazda szybko jednak zapałała miłością do sztucznej opalenizny i mocnego makijażu. Później znacznie przybrała na wadze. Kolejnym krokiem w przemianie były eksperymenty z medycyną estetyczną, które śmiało można określić jako nieudane. W pewnym momencie piosenkarka przestała przypominać samą siebie.

W ostatnim czasie Aguilera bardzo rzadko pokazywała się na branżowych imprezach, ale w ten weekend zrobiła wyjątek, pojawiając się na rozdaniu latynoskich nagród Grammy w Las Vegas. Piosenkarka nie pierwszy raz zaskoczyła wszystkich swoim wizerunkiem. 

Christina Aguilera 2000 r. 

Christina Aguilera
Fot. AFP PHOTO/Stan HONDA/East News

Szokująca metamorfoza Christiny Aguilery na Latin Grammy Awards w Las Vegas

Na czerwonym dywanie wystąpiła w czarnej, obcisłej sukni z długim trenem. Ubiór poza podkreślaniem talii, przyciągał uwagę bufiastymi rękawami połączonymi z rękawiczkami z lateksu. Nie da się jednak zaprzeczyć, że wzrok wszystkich skierowany był na... powiększony, obfity biust gwiazdy.  

Fanów zaskoczyła  również nowa fryzura Christiny. Mimo wielu metamorfoz, które przeszła przez lata, w takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy. Platynowy blond zastąpiła rudym, marchewkowym kolorem. Całości dopełniała długa grzywka zaczesana na boki oraz bardzo mocny make-up. Cały look wokalistki można śmiało porównać do kobiety wampa.

Co myślicie o tej zmianie wyglądu Aguilery?  

Christina Aguilera metamorfoza
Fot. Denise Truscello/Getty Images for The Latin Recording Academy
Christina Aguilera metamorfoza
Fot. Denise Truscello/Getty Images for The Latin Recording Academy

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.