Leo Messi, żona Antonella Roccuzo, dzieci, synowie, Złota Piłka 2021, Paryż, 29.11.2021 rok
Fot. ANNE-CHRISTINE POUJOULAT/AFP/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Synowie Leo Messiego zachwycają na gali Złotej Piłki. Ich zdjęcia to hit internetu 

Urocze chłopaki skradły ojcu show

Damian Brillowski 30 listopada 2021 11:10
Leo Messi, żona Antonella Roccuzo, dzieci, synowie, Złota Piłka 2021, Paryż, 29.11.2021 rok
Fot. ANNE-CHRISTINE POUJOULAT/AFP/East News

Za nami wręczenie Złotej Piłki dla najlepszego piłkarza mijającego roku. Wśród nominowanych znalazł się m.in. Robert Lewandowski. Niestety polskiemu piłkarzowi nie udało się sięgnąć po najwyższe trofeum. Po raz kolejny pierwsze miejsce a tym samym Złotą Piłkę otrzymał Argentyńczyk Leo Messi. Polaka wyróżniono zaś w kategorii "najlepszego napastnika roku". Jednak furorę na czerwonym dywanie zrobili synowie Leo Messiego. Zobacz, jak prezentowała się rodzina najlepszego piłkarza świata. 

Leo Messi jako najlepszy piłkarz świata 

Lionel Messi ma powody do dumy, ponieważ po raz siódmy został okrzyknięty najlepszym piłkarzem świata. I chociaż jego gra w klubie Paris Saint-Germain nie należała do udanych udało mu się wygrać Złotą Piłkę w konkursie „France Football”. Jako piłkarz otrzymał najlepsze noty od dziennikarzy, kapitanów drużyn i selekcjonerów z całego świata. W ten sposób pozostawił w tyle Roberta Lewandowskiego oraz Jorginho. Jednocześnie potwierdziły się medialne spekulacje, jakoby po raz kolejny zaszczytny tytuł trafił w ręce argentyńskiego piłkarza. 

Po zdobyciu siódmej Złotej Piłki Leo Messi jeszcze bardziej zaznaczył swoją pozycję lidera w świecie footballu, plasując się na pierwszym miejscu w rankingu najlepszych piłkarzy. Z takiego obrotu sprawy na pewno nie jest zadowolony Cristiano Ronaldo. Portugalski zawodnik do tej pory zdobył 5 statuetek i będzie mu bardzo trudno pokonać wynik Argentyńczyka. Jak powszechnie wiadomo, piłkarze to osoby, które najwcześniej przechodzą na zasłużoną emeryturę, dlatego szanse Ronaldo na pokonanie Messiego z każdym rokiem drastycznie maleją.

Czytaj także: Złota Piłka 2021: kto się pojawił na gali? Anna i Robert Lewandowscy, Leo Messi...

Leo Messi, Gala Złota Piłka 2021, Paryż, 29.11.2021rok
Fot. FRANCK FIFE/AFP/East News
Leo Messi, Gala Złota Piłka 2021, Paryż, 29.11.2021 rok

Synowie Messiego kradną show na gali Złotej Piłki 

Lionela Messiego podczas gali wręczenia Złotej Piłki wspierali rodzice oraz żona i dzieci. Sportowiec od 2009 roku jest związany z Antonellą Roccuzo. Para pobrała się 30 czerwca 2017 roku w rodzinnym miasteczku, Rosario. Małżonkowie doczekała się trzech synów: 9-letniego Thiago, 6-letniego Mateo i 3-letniego Ciro. I to właśnie Ci mali chłopcy podczas uroczystości skradli całe show. Przede wszystkim byli ubrani identycznie jak ich ojciec. Te same marynarki, spodnie, muszki i buty. Pozując na czerwonym dywanie wyglądali jak hollywoodzkie gwiazdy. Gdy ich ojciec otrzymał Złotą Piłkę, synowie pękali z dumy. Ich radość była przeogromna. Obecnie cały świat zachwyca się uroczymi chłopakami, komplementując w internecie ich spontaniczne zachowanie i eleganckie stroje. 

Również mama chłopców Antonella Roccuzo olśniewała na czerwonym dywanie. W złotej kreacji zadała szyku, przykuwając uwagę wszystkich zebranych gości oraz mediów. Leo Messi może być dumny z tak wspaniałej rodziny, która na każdym kroku okazuje mu ogromne wsparcie i miłość. Zwieńczeniem tak niezwykłego dnia było oświetlenie Wieży Eiffla ku chwale Lionela Messiego. 

Ciekawe, czy chłopcy są świadomi, że ich ojciec Leo Messi już za życia stał się legendą? Zobacz, jak rodzina gwiazdora prezentowała sie na czerownym dywanie podczas Gali Złotej Piłki 2021.  

Czytaj także: Na ślubie Messiego zamiast prezentów wpłacano pieniądze na jego fundację. Zebrana kwota jest szokująca!

Leo Messi, żona Antonella Roccuzo, dzieci, synowie, Złota Piłka 2021, Paryż, 29.11.2021 rok
Fot. ANNE-CHRISTINE POUJOULAT/AFP/East News

Leo Messi, żona Antonella Roccuzo, dzieci, synowie, Złota Piłka 2021, Paryż, 29.11.2021rok
Fot. FRANCK FIFE/AFP/East News

Leo Messi, żona Antonella Roccuzo, synowie, Złota Piłka 2021, Paryż, 29.11.2021 rok

Antonella Roccuzo, dzieci, synowie Leo Messiego, Złota Piłka 2021, Paryż, 29.11.2021 rok
Fot. FRANCK FIFE/AFP/East News
Antonella Roccuzo z synami, Złota Piłka 2021, Paryż, 29.11.2021 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.