Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko, Viva! 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Ale wyrośli! Synowie Karoliny Ferenstein-Kraśko i Piotra Kraśko skradli serca internautów

Fani są zachwyceni ich najnowszym zdjęciem

Gabriela Czernecka 12 lipca 2020 13:56
Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko, Viva! 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Są jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko  doczekali się trójki pociech – Konstantego, Aleksandra i córeczki Lary. Rodzina jest dla nich najważniejsza, nic więc dziwnego, że robią wszystko, by zapewnić dzieciom wspaniałe i pełne radosnych chwil dzieciństwo. Oboje wspierają swoje pociechy w realizowaniu swoich marzeń, pasji i zainteresowań. Karolina Ferenstein-Kraśko podzieliła się właśnie najnowszą fotografią na swoim Instagramie, gdzie w towarzystwie dzieci udała się na głosowanie w drugiej turze wyborów prezydenckich. Internauci zwrócili uwagę na to, jak bardzo wyrosły dzieci Kraśków! Zobaczcie sami. 

Synowie Karoliny Ferenestein-Kraśko i Piotra Kraśko

„Chłopaki kochają konie, ale lubią również rywalizację, lubią skakać, chcą, żeby cały czas się coś działo”, mówiła o synach Karolina Ferenstein-Kraśko w rozmowie z Beatą Nowicką dla VIVY! w lipcu 2018 roku. Z kolei pod jednym ze zdjęć na Instagramie Piotr Kraśko napisał niedawno: „Jeszcze parę lat temu ich przygoda z końmi ograniczała się do relacji takiej jak z tego zdjęcia - a teraz, w ten weekend obaj startowali w zawodach i obaj w swoich klasach byli w pierwszej trójce, a koni było 50. Brawo Konstanty i Aleksander”.

Dziś starszy syn Piotra Kraśko i Karoliny Ferenstein-Kraśko, Konstanty, ma trzynaście lat, a Aleksander jedenaście. Chłopcy co jakiś czas pojawiają się na Instagramie rodziców i za każdym razem, zbierają masę komplementów! Przed laty wzięli udział w sesji dla magazynu VIVA!, ale dziś kompletnie nie przypominają dzieciaków z archiwalnych zdjęć.

Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko, VIVA! maj 2017, Okładka
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Jak dziś wyglądają synowie Kraśków? Karolina Ferenstein-Kraśko przy okazji głosowania w drugiej turze wyborów prezydenckich, podzieliła się z internautami fotografią, na której mamy okazję podziwiać ją z całą trójką dzieci. To naprawdę piękne, rodzinne zdjęcie, ale nie da się nie zauważyć, że chłopcy bardzo wyrośli! Do kogo bardziej są podobni? Zobaczcie najnowsze zdjęcie i oceńcie sami!  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.