Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko, Viva! 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Ale wyrośli! Synowie Karoliny Ferenstein-Kraśko i Piotra Kraśko skradli serca internautów

Fani są zachwyceni ich najnowszym zdjęciem

Gabriela Czernecka 12 lipca 2020 13:56
Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko, Viva! 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Są jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko  doczekali się trójki pociech – Konstantego, Aleksandra i córeczki Lary. Rodzina jest dla nich najważniejsza, nic więc dziwnego, że robią wszystko, by zapewnić dzieciom wspaniałe i pełne radosnych chwil dzieciństwo. Oboje wspierają swoje pociechy w realizowaniu swoich marzeń, pasji i zainteresowań. Karolina Ferenstein-Kraśko podzieliła się właśnie najnowszą fotografią na swoim Instagramie, gdzie w towarzystwie dzieci udała się na głosowanie w drugiej turze wyborów prezydenckich. Internauci zwrócili uwagę na to, jak bardzo wyrosły dzieci Kraśków! Zobaczcie sami. 

Synowie Karoliny Ferenestein-Kraśko i Piotra Kraśko

„Chłopaki kochają konie, ale lubią również rywalizację, lubią skakać, chcą, żeby cały czas się coś działo”, mówiła o synach Karolina Ferenstein-Kraśko w rozmowie z Beatą Nowicką dla VIVY! w lipcu 2018 roku. Z kolei pod jednym ze zdjęć na Instagramie Piotr Kraśko napisał niedawno: „Jeszcze parę lat temu ich przygoda z końmi ograniczała się do relacji takiej jak z tego zdjęcia - a teraz, w ten weekend obaj startowali w zawodach i obaj w swoich klasach byli w pierwszej trójce, a koni było 50. Brawo Konstanty i Aleksander”.

Dziś starszy syn Piotra Kraśko i Karoliny Ferenstein-Kraśko, Konstanty, ma trzynaście lat, a Aleksander jedenaście. Chłopcy co jakiś czas pojawiają się na Instagramie rodziców i za każdym razem, zbierają masę komplementów! Przed laty wzięli udział w sesji dla magazynu VIVA!, ale dziś kompletnie nie przypominają dzieciaków z archiwalnych zdjęć.

Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko, VIVA! maj 2017, Okładka
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Jak dziś wyglądają synowie Kraśków? Karolina Ferenstein-Kraśko przy okazji głosowania w drugiej turze wyborów prezydenckich, podzieliła się z internautami fotografią, na której mamy okazję podziwiać ją z całą trójką dzieci. To naprawdę piękne, rodzinne zdjęcie, ale nie da się nie zauważyć, że chłopcy bardzo wyrośli! Do kogo bardziej są podobni? Zobaczcie najnowsze zdjęcie i oceńcie sami!  

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.