Mężczyzna ma już 25 lat!

Monika Katarzyna Krupska 4 czerwca 2018 07:25

Rachel, Monica, Phoebe, Joey, Chandler i Ross - tej szóstki przyjaciół nie trzeba nikomu przedstawiać. Choć minęło już 14 lat od emisji ostatniego odcinka, to serial Przyjaciele (Friends - ang.) jest wciąż tak samo popularny, jak kiedyś! Aktorzy od lat nie mogą pozbyć się łatki Przyjaciół, jednak jak się okazuje ci drugoplanowi nie mieli z tym żadnego problemu. Pamiętacie może małego Bena, kilkuletniego syna Rossa? Dziś ten mały i uroczy blondyn wyrósł na prawdziwego przystojniaka! 

Cole Sprouse ma 25 lat i nie zrezygnował z aktorstwa. Choć gdy był nastolatkiem zrobił sobie przerwę. Po emisji Przyjaciół razem z bratem bliźniakiem Dylanem, został gwiazdą serialu młodzieżowego Nie ma to jak hotel i Nie ma to jak statek, wyprodukowanych dla Disney Channel. W 2011 roku zagrał w filmie Nie ma to jak bliźniaki, aby później na 5 lat zrobić sobie przerwę od aktorstwa. Cole, od roku gra w serialu Riverdale i również aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie obserwuje go 16 mln osób! Poznalibyście go?  

1/5
Cole Sprouse
Copyright @instagram@colesprouse
1/5

Cole nie zrezygnował z aktorstwa 

2/5
Cole Sprouse
Copyright @instagram@colesprouse
2/5

Dziś ma 25 lat i od roku gra w serialu Riverdale 

3/5
Cole Sprouse
Copyright @instagram@colesprouse
3/5

Aktora na Instagramie obserwuje 16 mln osób! 

4/5
Cole Sprouse, Lili Reinhart
Copyright @instagram@lilireinhart
4/5

Cole spotyka się z koleżanką z planu Lili Reinhart 

5/5
Cole Sprouse
Copyright @instagram@colesprouse
5/5

Poznalibyście go ?

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.