Johnny Depp i Vanessa Paradis
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Syn Johnny’ego Deppa jest poważnie chory?

Rodzice drżą o zdrowie syna!

Weronika Kostyra 28 czerwca 2018 14:00
Johnny Depp i Vanessa Paradis
Fot. East News

Ostatnie miesiące nie są dla Johnny’ego Deppa szczególnie pomyślne. Jednak rozwód w atmosferze skandalu, uzależnienie i kłopoty finansowe są niczym z porównaniu z problemami zdrowotnymi najbliższych. Z chorobą zmaga się jego syn Jack, młodsze z dzieci ze związku z Vanessą Paradis. Co mu dolega?

Na co choruje Jack Depp?

Media dowiedziały się o chorobie szesnastolatka po tym, jak jego mama nie pojawiła się na premierze własnego filmu. Jej nieobecność wytłumaczono opieką nad synem. „Niestety, Vanessa Paradis nie mogła być z nami tego wieczoru, jest nieobecna, bo musiała zostać z synem, który jest ciężko chory”, wyjaśnił reżyser Un couteau dans le coeur (Nóż w sercu), Yann Gonzalez. Aktualnie nie nic nie wiadomo o stanie Jacka. Jeszcze niedawno paparazzi przyłapali go na lotnisku i wydawał się być w pełni sił.

Johnny Depp jest aktualnie w trakcie trasy koncertowej po Europie z zespołem The Hollywood Vampires. Nie wiadomo jeszcze czy przerwie ją, aby zadbać o syna.

Jack Depp urodził się 9 kwietnia 2002 roku i został nazwany po swoim tacie. Tak naprawdę ma na imię John Christopher Depp III. Ma starszą o dwa lata siostrę Lily-Rose, która jest modelką. Po rodzicach odziedziczył talent muzyczny, ale w przeciwieństwie do reszty rodziny unika pokazywania się w miejscach publicznych i nie zabiega o sławę.

Jego rodzice Vanessa Paradis i Johnny Depp byli parą przez 14 lat w latach 1998-2012, jednak nigdy nie wzięli ślubu. Uchodzili za idealną rodzinę. Pod wpływem bliskich Johnny Depp prowadził wtedy spokojny i ustabilizowany tryb życia. Niestety para rozstała się w atmosferze skandalu. Aktor poślubił wtedy młodszą Amber Heard. Mówi się, że Lily-Rose i Jack nienawidzili macochy i cieszyli się, kiedy ich ojciec rozwiódł się z nią. 

 

Happy Birthday Jack!❤🎁🎈😘 #jackdepp#birthday#johnnydepp #son#jackchristopherdepp

Post udostępniony przez ♥Johnny_Depp♥ (@johnnydepp.life55)

 

Lily-Rose and Jack 💗✨|#lilyrosedepp #jackdepp #depphead #familydepp

Post udostępniony przez Lily-Rose Melody Depp (@lilyrosedepp_fann)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…