Amber Heard i Johnny Depp
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA GWIAZD

Amber Heard i Johnny Depp rozwiedli się! Czy to koniec medialnej batalii?

Weronika Bruździak-Gębura 17 stycznia 2017 12:45
Amber Heard i Johnny Depp
Fot. Getty Images

Amber Heard i Johnny Depp rozwiedli się! Sąd zakończył postępowanie i podtrzymał ustalenia z ugody. Czy to koniec głośnego konfliktu, który wybuchł w maju zeszłego roku?

 

Rozstaniem Johnny’ego Deppa i Amber Heard w zeszłym roku żyły media na całym świecie. Aktorka oskarżyła męża o przemoc domową, on odwdzięczył się zarzutami, że od początku interesowały ją tylko jego pieniądze i sława.

 

Między aktorami wciąż trwał otwarty konflikt

Kilka tygodni temu para podpisała ugodę, jednak między małżonkami wciąż pozostało sporo niezałatwionych spraw: aktor nie zapłacił umówionej kwoty na rzecz Amber Heard, para nie dogadała się, kto zapłaci koszty sądowe, Depp uniemożliwił aktorce zabranie swoich rzeczy ze wspólnej posiadłości oraz nie przekazał jej praw do Range Rovera.

 

Dlatego, mimo oficjalnej ugody, między małżonkami wciąż trwał otwarty konflikt. 12 stycznia aktorka złożyła w sądzie kolejne zażalenie. Oskarżyła Deppa, że ten nie chce wypłacić jej ustalonej kwoty i w ten sposób przedłuża postępowanie. On z kolei uznał, że to Heard niepotrzebnie przedłuża sprawę, do tego na bieżąco informuje dziennikarzy o szczegółach postępowania. Dlatego chciał, by sąd ukarał aktorkę kwotą 100 tysięcy dolarów kosztów sądowych.

 

Polecamy też: Jest ugoda! Johnny Depp uzgodnił z Amber Heard warunki rozwodu. Będzie go to kosztowało…

 

Sąd zakończył postępowanie

Sąd jednak oddalił wniosek aktora i zakończył postępowanie. Podtrzymał za to postanowienie, że Johnny Depp musi zapłacić 6,8 miliona dolarów na wskazane przez Amber Heard konta organizacji charytatywnych. Aktorka i jej prawnik nie kryli radości.

 

„To wielki dzień, Amber od początku chciała się rozwieść i wreszcie się udało” - podsumował prawnik aktorki w rozmowie z dziennikarzami „Daily Mail”.

 

Para w końcu podzieliła się majątkiem. Aktorka zatrzyma zwierzęta: dwa psy i konia oraz dwa samochody: Range Rovera i Forda Mustanga z 1968 roku. Reszta, czyli 42 auta, motocykle i łodzie zostaną w posiadaniu aktora, podobnie jak wszystkie rezydencje.

 

Krótkie małżeństwo Deppa i Heard

Para pobrała się w 2015 roku po trzech latach związku. Dla Amber Heard Johnny Depp zostawił swoją wieloletnią partnerkę i matkę swoich dzieci, francuską piosenkarkę Vanessę Paradis. W maju 2016 roku , po piętnastu miesiącach małżeństwa, aktorka złożyła pozew o rozwód i oskarżyła aktora o przemoc domową.

Podobno aktorka ułożyła już sobie życie na nowo – spotyka się z multimilionerem, założycielem Tesla Motors, Elonem Muskiem.

 

Polecamy też: Johnny Depp znalazł sposób, by nie wypłacić Amber Heard pieniędzy​

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.