Janusz Józefowicz
Fot. Bartosz KRUPA/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Syn Janusza Józefowicza zagra w M jak miłość! Już zapowiada się na główną gwiazdę serialu

Co wiemy o 25-letnim Kubie?

Rafał Kowalski 8 października 2018 07:29
Janusz Józefowicz
Fot. Bartosz KRUPA/East News

Niewiele osób wie, ale poza kilkuletnią córeczką ze związku z Nataszą Urbańską, Janusz Józefowicz ma jeszcze dwoje dzieci z poprzedniego małżeństwa. Okazuje się, że jedno z nich, Kuba, poszedł w ślady taty i też pracuje w branży artystycznej. 25-latek właśnie dołączył do obsady uwielbianego przez widzów serialu.

Jakub Józefowicz zagra w M jak miłość. Kogo zagra?

Dziennikarze gazety Super Express poinformowali, że syn znanego reżysera zaczął już prace na planie M jak miłość. „Kuba dołączył do ekipy na początku tego tygodnia. Jego postać wzbudzi niemałe poruszenie wśród innych bohaterów. I na pewno nie będzie to epizod, tylko jedna z większych ról”, obiecuje informator dziennika.

Fani serialu na wieść o nowym bohaterze zareagowali bardzo żywiołowo. W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy sugerujących, że Jakub wcieli się w chłopaka serialowej Natalki… Czy tak faktycznie się stanie? Tego dowiemy się za kilka miesięcy, kiedy odcinki z udziałem młodego Józefowicza zostaną wyemitowane w TVP 2.

Kim jest Jakub Józefowicz?

Jakub Józefowicz jest jednym z dwójki dzieci Janusza Józefowicza z jego pierwszego małżeństwa. Poza nim owocem związku z Danutą Józefowicz jest także starsza o 10 lat od Kuby, Kamila. W mediach nie ma wielu informacji na temat relacji reżysera i jego syna. W przeszłości mogliśmy jedynie przeczytać, że Jakub nie został dopuszczony do matury, co jego ojciec przyjął ze spokojem. Podobno polecił mu wtedy, aby podszkolił w rok swój angielski, na spokojnie przygotował się do egzaminu dojrzałości, a w pozostałym czasie pomagał mu w pracy.

Niewiele później nastolatek rozpoczął studia w Warszawskiej Szkole Filmowej. Tata wspierał go także w krytycznych momentach, ponieważ miał sobie za złe, że kiedy syn był mały, nie poświęcał mu przez zapracowanie zbyt wiele czasu. Teraz cieszy się, że wykonują podobne profesje.

„Mamy fantastyczny kontakt, bardzo się kochamy i okazujemy to sobie. Chciałbym dać mu siłę i wiarę w siebie. Cieszę się, że wszedł w świat, w którym ja także funkcjonuję. Mam nadzieję, że będzie to wspólny świat tworzenia”, mówił w przeszłości. Czy Józefowicz cieszy się, że syn zagra w serialu? Oficjalnego komentarza jeszcze nie ma, ale możemy domyślać się, że rozpiera go duma!

W końcu który tata nie marzyłby, żeby jego dziecko świetne odnajdywało się w dorosłości i od razu po studiach robiło dużą karierę? A Jakub zapowiada się na naprawdę dużą gwiazdę… Czy nią zostanie? Pozostaje nam obserwować rozwój wydarzeń. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tata wrócił #rodzinne #familygoals #planetasingli #3 #bogusławlinda

Post udostępniony przez Jakub Józefowicz (@qjozefowicz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jakub Józefowicz (@qjozefowicz)

Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, Viva! 2009
Fot. Piotr Porębski

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.