Izabela Janachowska, Viva! 16/2019
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Synek Izabeli Janachowskiej rośnie jak na drożdżach! Do kogo podobny jest Christopher

Nowe zdjęcia chłopca rozczuliły fanów gwiazdy

Olga Figaszewska 10 maja 2021 07:05
Izabela Janachowska, Viva! 16/2019
Fot. Marta Wojtal

Izabela Janachowska jest szczęśliwą mamą i businesswoman. Wraz z mężem, Krzysztofem Jabłońskim w maju 2019 roku powitali na świecie synka, Christophera. Chłopczyk jest oczkiem w głowie dumnych rodziców. Eksperta ślubna i była tancerka nie ukrywa, że macierzyństwie odmieniło jej spojrzenie na świat. Synek gwiazdy rośnie, jak na drożdżach, a szczęśliwa mama podzieliła się z fanami nową sesją zdjęciową. Te kadry podbiły serca internautów. 

Izabela Janachowska o macierzyństwie i synku, Christopherze

Izabela Janachowska wróciła do zawodowych obowiązków zaraz po narodzinach syna. Ekspertce ślubnej udaje się łączyć macierzyństwo z życiem zawodowym. W 2019 roku w rozmowie z Katarzyną Piątkowską dla VIVY! gwiazda wspominała, że nie dałaby rady pojawić się w pracy na pełen etat. Nie chciała przeoczyć najważniejszych momentów z życia Christophera. „Zanim urodzisz dziecko, nie wiesz, czego się spodziewać. I na wiele scenariuszy i sytuacji możesz próbować się przygotować, ale życie to weryfikuje. Przypuszczałam, że jak zobaczę swojego synka, to się w nim zakocham. Ale nie byłam przygotowana na taką eksplozję emocji”, mówiła o macierzyństwie w VIVIE!

W oczach swojego męża Iza Janachowska jest wspaniałą mamą. „Jest najcudowniejszą mamą na świecie pod każdym względem. Przed narodzinami Christophera moja żona nie lubiła dzieci. Teraz to się zmieniło o 180 stopni. Nie ukrywam, że korzystamy z pomocy. Ale kiedy młody zapłacze, Iza biegnie pierwsza. Jest wtedy jak Speedy Gonzales. Nie wiedziałem, że ona umie tak szybko biegać. Wiem, że każda sekunda z naszym synem jest dla niej ważna, ale mamy teraz tyle projektów, że Iza nie mogła sobie pozwolić na długi urlop macierzyński”, wspominał ukochany prezenterki.

Rodzice każdą wolną chwilę spędzają ze swoją pociechą. Fotografie synka Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego biją rekordy popularności. Małżonkowie nie należą do grona gwiazd, które ukrywają wizerunek swojego dziecka w mediach społecznościowych. „My z mężem też zastanawialiśmy się, czy pokazywać twarz naszego synka w social mediach. W sumie dlaczego nie? On jest częścią mojego życia, częścią mojego męża, mnie, jest naszą wielką radością i dumą i dla mnie takie koncentrowanie się na niepokazywaniu dziecka jest kłopotem. Poza tym uważam, że jest dużo ładniejszych części ciała u dziecka niż tył główki (śmiech). Staram się żyć w zgodzie ze sobą, a niekoniecznie w zgodzie z panującą modą”, wyjaśniała Izabela Janachowska w 2019 roku w VIVIE!

Sprawdź też: Izabela Janachowska miała stalkera. Musiała zgłosić sprawę na policję

Izabela Janachowska, Viva! 16/2019
Fot. Marta Wojtal

Izabela Janachowska, Viva! 16/2019
Fot. Marta Wojtal

Izabela Janachowska z synkiem sesji VIVY!, 2019 rok

Synek Izabeli Janachowskiej – Christopher rośnie jak na drożdżach

Niedawno rodzina spędziła cudowny czas na wspólnych wakacjach w Dubaju. Izabela Janachowska podzieliła się z obserwatorami kadrami z podróży. Słońce, plaża… Ale uwagę internautów skradł nie kto inny, jak synek pary. Dwuletni Christopher rozczulił wielbicieli Izabeli Janachowskiej. Jedno ze zdjęć ze swoją pociechą gwiazda opatrzyła czułym podpisem: „Moim celem numer jeden jest miłość, wsparcie i bycie dla mojego syna”.

Teraz gwiazda zamieściła w mediach społecznościowych efekty rodzinnej sesji zdjęciowej. Trudno oderwać od nich wzrok, a zwłaszcza od uroczego malca, który rozbraja wszystkich swoich uśmiechem. 

A fani w komentarzach nie szczędzą komplementów. „Śliczny chłopczyk, ale co się dziwić rodzice ładni to i dziecko ładne 😍 Pozdrawiam”, „Przystojniakczek śliczny uwielbiam Was”, „Z Waszych zdjęć płynie tyle miłości i pozytywnej energii ze buzia sama się śmieje”, „rodzina jak z pocztówki ❤️❤️❤️ ”, pisali wielbiciele prezenterki. 

Zobacz też: Izabela Janachowska: „Przypuszczałam, że jak zobaczę swojego synka, to się w nim zakocham”

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.