Izabela Janachowska, Viva! 16/2019
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Synek Izabeli Janachowskiej skończył trzy latka! Z tej okazji wybrali się na egzotyczne wakacje

Nowe zdjęcia chłopca rozczuliły fanów gwiazdy

Olga Figaszewska 10 maja 2022 20:41
Izabela Janachowska, Viva! 16/2019
Fot. Marta Wojtal

Izabela Janachowska to szczęśliwa mama i bizneswoman, która z powodzeniem łączy pracę z opieką nad dzieckiem. W 2019 roku wraz z mężem, Krzysztofem Jabłońskim, powitali na świecie synka, Christophera. Ekspertka ślubna nie ukrywa, że macierzyństwo zmieniło jej spojrzenie na świat, a ukochana pociecha jest oczkiem w głowie swoich rodziców. Chłopiec skończył już trzy latka, a była tancerka podzieliła się z tej okazji w mediach społecznościowych uroczym zdjęciem malca.

Izabela Janachowska o macierzyństwie i synku, Christopherze

Izabela Janachowska wróciła do zawodowych obowiązków zaraz po narodzinach syna. Ekspertce ślubnej udaje się łączyć macierzyństwo z życiem zawodowym. W 2019 roku w rozmowie z Katarzyną Piątkowską dla VIVY! gwiazda wspominała, że nie dałaby rady pojawić się w pracy na pełen etat. Nie chciała przeoczyć najważniejszych momentów z życia Christophera. „Zanim urodzisz dziecko, nie wiesz, czego się spodziewać. I na wiele scenariuszy i sytuacji możesz próbować się przygotować, ale życie to weryfikuje. Przypuszczałam, że jak zobaczę swojego synka, to się w nim zakocham. Ale nie byłam przygotowana na taką eksplozję emocji”, mówiła o macierzyństwie w VIVIE!

W oczach swojego męża Iza Janachowska jest wspaniałą mamą. „Jest najcudowniejszą mamą na świecie pod każdym względem. Przed narodzinami Christophera moja żona nie lubiła dzieci. Teraz to się zmieniło o 180 stopni. Nie ukrywam, że korzystamy z pomocy. Ale kiedy młody zapłacze, Iza biegnie pierwsza. Jest wtedy jak Speedy Gonzales. Nie wiedziałem, że ona umie tak szybko biegać. Wiem, że każda sekunda z naszym synem jest dla niej ważna, ale mamy teraz tyle projektów, że Iza nie mogła sobie pozwolić na długi urlop macierzyński”, wspominał ukochany prezenterki.

Rodzice każdą wolną chwilę spędzają ze swoją pociechą. Fotografie synka Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego biją rekordy popularności. Małżonkowie nie należą do grona gwiazd, które ukrywają wizerunek swojego dziecka w mediach społecznościowych. „My z mężem też zastanawialiśmy się, czy pokazywać twarz naszego synka w social mediach. W sumie dlaczego nie? On jest częścią mojego życia, częścią mojego męża, mnie, jest naszą wielką radością i dumą i dla mnie takie koncentrowanie się na niepokazywaniu dziecka jest kłopotem. Poza tym uważam, że jest dużo ładniejszych części ciała u dziecka niż tył główki (śmiech). Staram się żyć w zgodzie ze sobą, a niekoniecznie w zgodzie z panującą modą”, wyjaśniała Izabela Janachowska w 2019 roku w VIVIE!

Sprawdź też: Kim jest i czym się zajmuje Stanisław Myszkowski, czyli młodszy syn Justyny Steczkowskiej?

Izabela Janachowska, Viva! 16/2019
Fot. Marta Wojtal

Izabela Janachowska, Viva! 16/2019
Fot. Marta Wojtal

Izabela Janachowska z synkiem sesji VIVY!, 2019 rok

Synek Izabeli Janachowskiej – Christopher rośnie jak na drożdżach

Rok temu rodzina spędziła cudowny czas na wspólnych wakacjach w Dubaju. Izabela Janachowska podzieliła się z obserwatorami kadrami z podróży. Słońce, plaża… Ale uwagę internautów skradł nie kto inny, jak synek pary. Dwuletni wówczas Christopher rozczulił wielbicieli Izabeli Janachowskiej. Jedno ze zdjęć ze swoją pociechą gwiazda opatrzyła czułym podpisem: „Moim celem numer jeden jest miłość, wsparcie i bycie dla mojego syna”.

Później gwiazda zamieściła w mediach społecznościowych efekty rodzinnej sesji zdjęciowej. Trudno oderwać od nich wzrok, a zwłaszcza od uroczego malca, który rozbraja wszystkich swoich uśmiechem. 

A fani w komentarzach nie szczędzą komplementów. „Śliczny chłopczyk, ale co się dziwić rodzice ładni to i dziecko ładne 😍 Pozdrawiam”, „Przystojniakczek śliczny uwielbiam Was”, „Z Waszych zdjęć płynie tyle miłości i pozytywnej energii ze buzia sama się śmieje”, „rodzina jak z pocztówki ❤️❤️❤️ ”, pisali wielbiciele prezenterki.

Czytaj też: Córki Michała Wiśniewskiego miały problemy z powodu pewnej decyzji ojca…

Synek Izabeli Janachowskiej skończył trzy latka

Izabela Janachowska i jej mąż uwielbiają podróżować. Kiedy jest to możliwe, udają się na wakacje za granicę, najczęściej w egzotyczne, gorące miejsca, w których mogą liczyć na słońce i piękne plaże. Synek pary właśnie skończył trzy latka i z tej okazji rodzice zabrali go na kolejne wakacje. W mediach społecznościowych dumna mama pokazała piękne rodzinne kadry wprost z egzotycznego urlopu.

Pod zdjęciem synka napisała: „Dokładnie trzy lata temu ten najsłodszy na świecie, mądry i wrażliwy mężczyzna zupełnie odmienił nasze życie. Zapewnia nam mnóstwo przygód, dostarcza masę radości i pozwala odkrywać na nowo świat! Synku bądź zdrowy, szczęśliwy i z odwagą sięgaj po wszystko, o czym marzysz. Jestem dumna, że jestem Twoją Mamą”. Trudno uwierzyć, że Christopher już tak wyrósł! Chłopcu życzymy samych wspaniałości!  

Zobacz także: Aleksandra Żebrowska: „Kiedy rozmawia się z dziećmi o dojrzewaniu i seksualności, traktują takie rozmowy jako biologiczne ciekawostki na temat naszej anatomii”

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.