Aneta Kręglicka, VIVA! WRZESIEŃ 2013
Fot. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

19-letni syn Anety Kręglickiej wyprowadza się z Polski: „Mam mieszane uczucia…”

Zobacz, jak wygląda przystojny Aleksander Żak

Rafał Kowalski 16 września 2019 18:00
Aneta Kręglicka, VIVA! WRZESIEŃ 2013
Fot. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM

Aleksander Żak to jedyne dziecko Anety Kręglickiej. Pełnoletni młodzieniec mógłby robić karierę modela, ale syna Miss Świata bardziej interesuje biznes. Alek właśnie zdał maturę i dostał się do jednej z francuskich uczelni. Teraz szuka mieszkania w Paryżu, o czym jego mama poinformowała na Instagramie.

Syn Anety Kręglickiej – zdjęcia Alka Żaka

Kilka miesięcy temu, w marcu, Aneta Kręglicka zapowiadała przełom w życiu swoim i syna. „Matura to jednak jest przeżycie. A teraz Alek startuje na różne europejskie uczelnie. Jak już gdzieś się uda dostać, to chciałabym, żebym dostał w kość. Bardzo chcę, żeby wyleciał z gniazda, bo daje mi popalić. W domu ma wszystko podstawione pod nos i jest do tego przyzwyczajony”, mówiła Miss World w rozmowie z Dzień dobry TVN.

Przy okazji Aneta Kręglicka wychwaliła syna. „Robi piękne zdjęcie, ładnie rysuje, gra na pianinie, ale jest zdeklarowanym przyszłym biznesmanem. My w ogóle jesteśmy rodziną, w której każdy myśli o swoich projektach biznesowo, ale artystycznie”, zdradziła w TVN ulubienica publiczności pół roku temu.

Z kolei niedawno Aneta Kręglicka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie Aleksandra, które podpisała dość osobiście. „Paryż wrzesień 2019. Ten rok, to u mnie wiele emocji. Teraz, kolejny szczególny moment, mój syn wyfruwa z domu. Mam mieszane uczucia, cieszę się i smucę jednocześnie. Ale cóż, taka kolej rzeczy więc...leć wysoko”, życzyła publicznie synowi.

Alkowi życzymy samych sukcesów, jego mamie, by dała radę poradzić sobie z życiową rewolucją, a Was pytamy - czy 19-latek jest podobny do Anety Kręglickiej? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Aneta Kręglicka (@anetakreglicka_official)

Aleksander ze swoim tatą, Maciejem Żakiem (2018)

Aleksander Żak, Maciej Żak
Fot. VIPPHOTO/eastnews

Aneta Kręglicka, VIVA! wrzesień 2013
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!