Kim Kardashian, Dzieci gwiazd
Fot. Instagram Kim Kardashian
O TYM SIĘ MÓWI!

Kim Kardashian i Kanye West znów boją się o bezpieczeństwo swojej rodziny! Co się stało?

Gabriela Czernecka 2 października 2017 10:00
Kim Kardashian, Dzieci gwiazd
Fot. Instagram Kim Kardashian

 

Kim Kardashian już oficjalnie potwierdziła, że spodziewa się dziecka, które urodzi surogatka. Niestety okazuje się, że życie kobiety jest zagrożone i nie chodzi tutaj o jej błogosławiony stan. Kim, mając w głowie wspomnienia z napadu w Paryżu, drży o jej bezpieczeństwo! Dlaczego?

 

Zobacz także: Dziewczynka czy chłopiec? Kim Kardashian wreszcie ujawniła płeć trzeciego dziecka i zorganizowała niesamowite baby shower!

 

Polecamy: „Bardzo kochałam Hugh. Będzie mi go brakowało”. Kim Kardashian żegna Hugh Hefnera i wspomina swoją okładkę „Playboya” z 2007 roku

 

Kim jest surogatka Kim Kardashian?

Ktoś sfotografował surogatkę Kim Kardashian! - informują zagraniczne media. Ciekawe jest to, że przez ostatnie miesiące nie wiadomo było nawet czy plotki o kolejnym dziecku Kim są prawdziwe, a dziś mówi się, że życie kobiety, która urodzi dziecko Kardashiance jest zagrożone. Kim wraz z mężem, Kanye Westem  starają się robić wszystko, by zapewnić kobiecie bezpieczeństwo. Przez długi czas informację o ciąży utrzymywali w tajemnicy. Dbali również o to, by nie rozpoznano surogatki. W ten sposób chcieli zapewnić jej prywatność, anonimowość, ale przede wszystkim bezpieczeństwo.

 

Niestety, jak informują zagraniczne media, surogatka Kim Kardashian została rozpoznana! Jest nią 27-letnia Afroamerykanka. Kobiecie zrobiono serię zdjęć. „Gdy tylko powiedziano im, że surogatka została sfotografowana, a zdjęcia wyciekły do sieci, Kim i Kanye ekstremalnie się wystraszyli. Chcieli trzymać jej tożsamość w tajemnicy dla bezpieczeństwa jej i dziecka. To był ich najważniejszy priorytet”, powiedział informator The Sun. 

 

Zobacz: „Baby boom’’ u Kardashianów! 33-letnia Khloé też jest w ciąży!

 

@thekidssupply Ryan in our Point Dume dress & AKid slides & North in our Malibu slip dress TheKidsSupply.com

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

 

 

 

us

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Surogatce Kim Kardashian grozi niebezpieczeństwo?

Serwis RadarOnline dotarł nawet do informacji dotyczących zarobków kobiety. Miesięcznie surogatka otrzymuje 4,5 tysiąca dolarów. Jeśli urodzi przez cesarskie cięcie zarobi dodatkowo dwa tysiące dolarów, ale jeśli okaże się, że spodziewa się bliźniaków suma wzrośnie do pięciu tysięcy dolarów. Trzecie dziecko Kim Kardashian przyjdzie na świat w lutym 2018 roku.

 

Nic dziwnego, że para zastanawia się, jak doszło do tego, że media odkryły kim jest surogatka.. „Kanye był wściekły – zadzwonił do swojej ochrony z pytaniem, jak to się mogło stać. Kim szalała ze zmartwienia. Zwołali zebranie z całą ochroną, by najlepiej chronić surogatkę”, dodaje informator gazety. Już wcześniej pojawiły się informacje, że Kim Kardashian i Kanye West umieścili kobietę w jednym z mieszkań w Los Angeles. Surogatka ma zapewnione bezpieczeństwo ochroniarzy, którzy nieustannie jej pilnują. Niestety, coś poszło nie tak i zdjęcia kobiety ujrzały światło dzienne. 

 

Tym samym potwierdziły się nasze informacje dotyczące tego, że Kylie Jenner nie jest surogatką Kim. Niestety Kim nie ma zbyt wielu powodów do radości. Choć za kilka miesięcy znów zostanie mamą, uwagą mediów musi dzielić się z siostrami - Kylie i Khloe, które za kilka miesięcy, jeśli wierzyć mediom, również zostaną mamami. 

 

Polecamy: Surogatka Kim Kardashian, dziecko byłego partnera czy wpadka? Ciąża Kylie Jenner wzbudza ogromne kontrowersje!

 

 

 

I meannnnn...how cute!

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.