O TYM JEST GŁOŚNO

Zobacz zdjęcia z pierwszego spaceru Kasi Warnke i Piotra Stramowskiego z dzieckiem

Zachowanie aktora wywołało oburzenie!

Konrad Szczęsny 14 października 2019 17:18

Na początku września tego roku Kasia Warnke i Piotr Stramowski zostali po raz pierwszy rodzicami. Para powitała na świecie dziecko, które płeć przez dłuższy czas nie była znana. Koniec końców okazało się, że aktorka urodziła dziewczynkę. W galerii prezentujemy zdjęcia z pierwszego spaceru pary z córeczką!

Zdjęcia Kasi Warnke i Piotra Stramowskiego z córką

Kasia Warnke długo ukrywała informację o tym, że jest w ciąży. Aktorka konsekwentnie dementowała spekulacje i potwierdziła je dopiero na początku lipca, gdy w trakcie jednego z pokazów mody przeszła po wybiegu z mocno wyeksponowanym brzuszkiem. Towarzyszył jej mąż. 

Z kolei dwa miesiące później żona Piotra Stramowskiego urodziła. Długo zastanawiano się nad płcią dziecka. Koniec końców okazało się, że jest to dziewczynka.

Kasia Warnke dosyć szybko wróciła na salony: już dziewięć dni po porodzie pozowała na ściance. 

W galerii możesz zobaczyć zdjęcia pary z pierwszego spaceru z córką, który miał miejsce w minionym tygodniu.

Kontrowersyjne zachowanie Piotra Stramowskiego

Małżeństwo korzystało z uroków złotej polskiej jesieni. Wybrali się na długi spacer. W pewnym momencie przysiedli na ławce, by rozkoszować się promieniami Słońca. Aktorka trzymała córeczkę na rękach, czule się do niej uśmiechając. Po jakimś czasie odłożyła dziecko do wózka. Wtedy siedzący na skraju ławki Piotr Stramowski zapalił papierosa. To zachowanie oburzyło jeden z tabloidów, jednak warto zauważyć, że dumny tata usiadł stosunkowo daleko od wózka.

Zdjęcia możesz zobaczyć w galerii  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.