Olga Figaszewska 22 lipca 2017 16:40
1/11
Agnieszka Radwańska, Dawid Celt, Viva! grudzień 2016
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
1/11

Najlepsza polska tenisistka, Agnieszka Radwańska, i jej trener oraz sparingpartner, Dawid Celt, są już małżeństwem! Ślub pary odbył się w sobotnie popołudnie, 22 lipca w Krakowie. 

 

Zobacz także: Agnieszka Radwańska i Dawid Celt już dziś staną na ślubnym kobiercu. Poznajcie szczegóły uroczystości! 
 

Gdzie odbył się ślub Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta? 

Ślub odbył się o 15:30 w Krakowie, rodzinnym mieście Agnieszki, z którym jest mocno związana. Bazylika św. Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa, w której została odprawiona msza święta, to prawdziwa perła wśród zabytków pochodząca z XIV wieku. Uroczystość zaślubin poprowadził ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zalewski. Świadkami pary młodej są najbliżsi – młodsza siostra Agnieszki – Urszula oraz starszy brat Dawida – Błażej. Agnieszka wystąpiła w olśniewającej sukni ślubnej zaprojektowanej przez Agnieszkę Maciejak. Media przyłapały kilka miesięcy temu przyszłą pannę młodą podczas wizyty w atelier projektantki. Podobno w uroczystości weźmie udział ponad 130 osób. Zaproszeni gości będą bawić się w Hotelu Dwór w Tomaszewicach. Wśród gości znajdą się przyjaciółki tenisitki  Karolina Woźniacka oraz Andżelika Kerber, a także Jerzy Janowicz. 

 

Młoda para przygotowala dla swoich gości również inne atrakcje. Wesele, jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, ma uatrakcyjnić wysęp kabaretu Koń Polki. Podobno dla wielbicieli słodkości będzie czekoladowa fontanna, a dla tych, którzy ten dzień będą chcieli na zawsze zapamiętać i uwiecznić na fotografiach – fotobudka.

 

Polecamy też: „Pal sześć torebki! Buty to jest koszmar!”. Narzeczony Agnieszki Radwańskiej opowiada o życiu ze sławną tenisistką

 

Związek Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta. Od czego się zaczęło? 

W grudniu para opowiedziała nam o miłości, partnerstwie i o początkach swojego związku. Dlaczego tak długo urkywali swoją relację przed światem?

 

Polecamy: Będzie ślub! Ale wcześniej Agnieszka Radwańska i Dawid Celt wystąpili w zmysłowym teledysku. Zobacz!

 

- Kto kogo zaprosił na pierwszą randkę?

Dawid Celt: Chciałem zaprosić Agnieszkę, ale trochę się obawiałem.

 

- Czego?

Dawid Celt: Już wtedy pracowaliśmy razem, a nasze uczucie zaczynało kiełkować. Z jednej strony myślałem, że to superdziewczyna i chciałbym, żebyśmy byli razem, a z drugiej miałem mnóstwo rozterek. Po pierwsze, wydawało mi się, że to może skomplikować nasze relacje zawodowe. A po drugie, myślałem, że ona jest nie dla mnie – zna ją cały świat, jest bardzo popularna, czyli jesteśmy z dwóch różnych światów. Zastanawiałem się, jak mógłbym zaimponować takiej dziewczynie.

 

- A jednak się odważyłeś?

Dawid Celt: Próbowała się wprosić na kawę, a ja nie mogłem się zdecydować.

Agnieszka Radwańska: Na pierwszą zapraszał mnie chyba z pół roku. Obiecywał i obiecywał... (śmiech).

Dawid Celt: Wiedziałem, że trudno byłoby mi pogodzić bycie trenerem i sparingpartnerem Agnieszki, i jednocześnie jej chłopakiem. A współpraca dobrze nam wychodziła i nie chciałem tego zepsuć.

 

Polecamy też: Dlaczego długo ukrywali swój związek? Agnieszka Radwańska i Dawid Celt w ogniu pytań VIVIY!

 

Koniecznie zobaczcie w naszej galerii zdjęcia z cudownej uroczystości ślubnej Agnieszki Radwańskiej i Piotra Celta! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!