Olga Figaszewska 22 lipca 2017 16:40
1/11
Agnieszka Radwańska, Dawid Celt, Viva! grudzień 2016
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
1/11

Najlepsza polska tenisistka, Agnieszka Radwańska, i jej trener oraz sparingpartner, Dawid Celt, są już małżeństwem! Ślub pary odbył się w sobotnie popołudnie, 22 lipca w Krakowie. 

 

Zobacz także: Agnieszka Radwańska i Dawid Celt już dziś staną na ślubnym kobiercu. Poznajcie szczegóły uroczystości! 
 

Gdzie odbył się ślub Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta? 

Ślub odbył się o 15:30 w Krakowie, rodzinnym mieście Agnieszki, z którym jest mocno związana. Bazylika św. Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa, w której została odprawiona msza święta, to prawdziwa perła wśród zabytków pochodząca z XIV wieku. Uroczystość zaślubin poprowadził ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zalewski. Świadkami pary młodej są najbliżsi – młodsza siostra Agnieszki – Urszula oraz starszy brat Dawida – Błażej. Agnieszka wystąpiła w olśniewającej sukni ślubnej zaprojektowanej przez Agnieszkę Maciejak. Media przyłapały kilka miesięcy temu przyszłą pannę młodą podczas wizyty w atelier projektantki. Podobno w uroczystości weźmie udział ponad 130 osób. Zaproszeni gości będą bawić się w Hotelu Dwór w Tomaszewicach. Wśród gości znajdą się przyjaciółki tenisitki  Karolina Woźniacka oraz Andżelika Kerber, a także Jerzy Janowicz. 

 

Młoda para przygotowala dla swoich gości również inne atrakcje. Wesele, jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, ma uatrakcyjnić wysęp kabaretu Koń Polki. Podobno dla wielbicieli słodkości będzie czekoladowa fontanna, a dla tych, którzy ten dzień będą chcieli na zawsze zapamiętać i uwiecznić na fotografiach – fotobudka.

 

Polecamy też: „Pal sześć torebki! Buty to jest koszmar!”. Narzeczony Agnieszki Radwańskiej opowiada o życiu ze sławną tenisistką

 

Związek Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta. Od czego się zaczęło? 

W grudniu para opowiedziała nam o miłości, partnerstwie i o początkach swojego związku. Dlaczego tak długo urkywali swoją relację przed światem?

 

Polecamy: Będzie ślub! Ale wcześniej Agnieszka Radwańska i Dawid Celt wystąpili w zmysłowym teledysku. Zobacz!

 

- Kto kogo zaprosił na pierwszą randkę?

Dawid Celt: Chciałem zaprosić Agnieszkę, ale trochę się obawiałem.

 

- Czego?

Dawid Celt: Już wtedy pracowaliśmy razem, a nasze uczucie zaczynało kiełkować. Z jednej strony myślałem, że to superdziewczyna i chciałbym, żebyśmy byli razem, a z drugiej miałem mnóstwo rozterek. Po pierwsze, wydawało mi się, że to może skomplikować nasze relacje zawodowe. A po drugie, myślałem, że ona jest nie dla mnie – zna ją cały świat, jest bardzo popularna, czyli jesteśmy z dwóch różnych światów. Zastanawiałem się, jak mógłbym zaimponować takiej dziewczynie.

 

- A jednak się odważyłeś?

Dawid Celt: Próbowała się wprosić na kawę, a ja nie mogłem się zdecydować.

Agnieszka Radwańska: Na pierwszą zapraszał mnie chyba z pół roku. Obiecywał i obiecywał... (śmiech).

Dawid Celt: Wiedziałem, że trudno byłoby mi pogodzić bycie trenerem i sparingpartnerem Agnieszki, i jednocześnie jej chłopakiem. A współpraca dobrze nam wychodziła i nie chciałem tego zepsuć.

 

Polecamy też: Dlaczego długo ukrywali swój związek? Agnieszka Radwańska i Dawid Celt w ogniu pytań VIVIY!

 

Koniecznie zobaczcie w naszej galerii zdjęcia z cudownej uroczystości ślubnej Agnieszki Radwańskiej i Piotra Celta! 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.