Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Sławomir Peszko pokazał prywatne nagranie od Roberta Lewandowskiego 

Ten film podbija sieć!

Olga Figaszewska 25 sierpnia 2020 13:59
Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Na swoim koncie ma szereg osiągnięć. I niedawno Robert Lewandowski spełnił swoje kolejne marzenie. Bayern Monachium w niedzielę w finale Ligi Mistrzów pokonał Paris Saint-Germain 1:0! Klub zawdzięcza zwycięstwo i tytuł najlepszej europejskiej drużyny właśnie Robertowi Lewandowskiemu. Piłkarz nie ukrywał swojego wzruszenia trzymając w rękach olbrzymi puchar. Swoją radością w prywatnej wiadomości wideo podzielił się także z przyjacielem, Sławomirem Peszko. Piłkarz z kolei zamieścił ją na swoim Instagramie. Nagranie podbija sieć!

Prywatne nagranie Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski sięga po kolejne szczyty i walczy o marzenia. Bramka polskiego piłkarza była decydująca w ostatnim meczu finału Ligi Mistrzów. Nic dziwnego, że trudno mu było ukryć wzruszenie.

„Trudno mi powiedzieć, co czuję. Radość jest ogromna. Ciężko pracowaliśmy i w końcu się udało. Przeszliśmy do historii, wygraliśmy wszystkie mecze. Jestem dumny z tego, jaki futbol prezentowaliśmy. Nadal to do mnie nie dociera i brakuje mi słów”, mówił Lewandowski.

Piłkarz zadedykował nagrodę swojej żonie, córeczkom i zmarłemu tacie: „Spełniłem swoje marzenie. Od dziecka chciałem unieść ten puchar. Tyle lat minęło i marzenie się ziściło. (...) To mnie jeszcze bardziej nakręca i pokazuje, żeby ponownie ciężko pracować. Doceniam to, co udało nam się zrobić. Teraz będziemy się bawić i świętować. Puchar dedykuję mojej rodzinie, żonie, dzieciom i świętej pamięci tacie. Wiem, że na mnie patrzył i we mnie wierzy”. 

Szczęściem zaraz po skończonym meczu dzielił się także w wiadomości prywatnej ze swoimi przyjaciółmi. Sławomir Peszko otrzymał od Roberta Lewandowskiego nagranie, na którym szczęśliwy mówi: ,,Peszkin, Peszkin, coś muszę Ci powiedzieć, wiesz? Mamy to!”.

Piłkarz udostępnił wiadomość na swoim Instagramie z dopiskiem: ,,Mistrz przyjaciel i ziomek... Spełnienie Marzeń osiągnięte! Mimo tego ile nas różni od 11 lat bez zmian 🤜🏻🤛🏻 Gratulacje 🏆🥇♥️ @_rl9 @annalewandowskahpba #lewandowski#team".

Nagranie stało się hitem sieci! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Klasa mecz👑 ...teraz czas sprawdzić czy Monachium nie śpi 😁😁 #night#monachium

Post udostępniony przez Sławomir Peszko (@slawomirpeszko)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.