O TYM SIĘ MÓWI

Zuzanna i Julia Bijoch często ze sobą rywalizują? Nam opowiedziały o wspólnych pasjach, zazdrości i wzajemnym wsparciu EKSKLUZYWNE VIDEO!

Olga Figaszewska 25 października 2017 15:00

Siostry Bijoch podbijają show-biznes! Właśnie pojawiły się w drugiej edycji „Azja Express”! Obie robią karierę w modelingu. Chociaż to Julia pierwsza wpadła na pomysł, by spróbować swoich sił jako modelka. Potem namówiła Zuzannę, by również wysłała zdjęcia do agencji. Dziś, to ta druga podbija światowe wybiegi... Czy często ze sobą rywalizują, zazdroszczą sobie sukcesu? Co mówią o sobie na wzajem?

 

Zobacz też: Od dziewczyny ze szkolnej ławki do modelki światowych wybiegów. Książka Zuzanny Bijoch „Modelka” obnaża prawdę o modelingu!

 

Julia i Zuzanna Bijoch o sile sióstr!

Dzięki udziałowi w programie Azja Express dowiedziały, że w duecie są o wiele silniejsze, a ich charaktery idealnie ze sobą współgrają. Mają podobne pasje, gusta, cele. Czy w dzieciństwie były o siebie zazdrosne? Oczywiście. Jednak z czasem wszystko się zmieniło gdy dojrzały i zaczęły postrzegać siebie inaczej. Zrozumiały, że nie ma sensu denerwować się błahostkami, a tym bardziej kłócić. Każda z sióstr znalazła swój świat, w którym się realizuje.

 

Julia: „Czy byłyśmy o siebie zazdrosne? Byłyśmy, o lalkę Barbie”.
Zuza: „Dostałaś ją od rodziców, a ja scrabble. Bardzo mi się podobała, więc ze złości urwałam jej głowę”. Julia: „Wybaczam ci. Miałaś pięć lat, a ja siedem”.

 

Jak dziś wyglądają ich relacje? Nigdy nie było między nimi rywalizacji. Mają podobne gusta. Cieszą się ze wspólnych sukcesów. Chociaż na pewnym etapie ich drogi się rozeszły. Julia niedawno skończyła studia, chce się rozwijać dalej w tym kierunku.

 

Czy w ich życiu znalazło się miejsce i czas na miłość? Co jeszcze powiedziały nam o siostrzanej więzi i planach na przyszłość? Obejrzycie nasze video!

 

Polecamy: „Z czasem zaczęły się mniejsze i większe dramy”. Zuzanna i Julia Bijoch szczerze o udziale w „Azja Express”! EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Zobacz również: Siła sióstr, czyli Zuza i Julia Bijoch o rywalizacji, zazdrości i wzajemnym wsparciu. Zobacz kulisy sesji do VIVY! EKSKLUZYWNE VIDEO

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.