O NICH JEST GŁOŚNO

Siła sióstr, czyli Zuza i Julia Bijoch o rywalizacji, zazdrości i wzajemnym wsparciu. Zobacz kulisy sesji do VIVY! EKSKLUZYWNE VIDEO

Weronika Kostyra 6 października 2017 20:00

 

Obie są piękne, obie pracują w modelingu, ale to Zuza Bijoch robi międzynarodową karierę. Czy jej starsza siostra Julia jest zazdrosna? Czy rywalizują ze sobą? Na pewno nie w programie „Azja Express”! Tam udowodniły, że siostrzana miłość i wzajemne wsparcie są najważniejsze.

 

Zobacz także: Starsza siostra Zuzanny Bijoch i jedna z najpiękniejszych uczestniczek drugiej edycji „Azja Express”. Kim jest Julia Bijoch?

 

Siostrzana rywalizacja

Zuzanna Bijoch ma 23 lata i 179 cm. wzrostu. Julia jest dwa lata starsza i… osiem centymetrów niższa. To dlatego nie została modelką na wybiegu, za to doskonale radzi sobie w modelingu komercyjnym. Jakimi są siostrami? Co je dzieli, a co łączy?

 

Przeczytajcie fragmenty wywiadu z najnowszej VIVY! i zobacz, jak powstawała sesja do naszego magazynu!

 

Polecamy także: Starsza siostra Zuzanny Bijoch i jedna z najpiękniejszych uczestniczek drugiej edycji „Azja Express”. Kim jest Julia Bijoch?

 

– Rywalizacja między siostrami zaczyna się już w dzieciństwie i trwa do końca życia?

Zuza: Trochę na pewno tak jest.

Julia: Ale myślę, że jej rodzaj się zmienia. Przeżyłam szok, gdy nagle obok mojego łóżeczka stanęłó drugie, a w nim Zuzia. Patrzyłam na nią podejrzliwie. Jak byłyśmy małe, złościłam się, bo Zuza wszędzie za mną chodziła, krok w krok.

Zuza: Przejmowałam twoje zabawki, ubranka i zawsze chciałam bawić się z twoimi koleżankami. A na szkolne dyskoteki chodziłam z twoją klasą, bo tam było doroślejsze towarzystwo. Zawsze czułam się trochę na doczepkę.

Julia: Ale to się zmieniło. Obie dojrzałyśmy i zaczęłyśmy inaczej postrzegać siebie, zrozumiałyśmy, że nie ma sensu denerwować się głupotami, a tym bardziej o nie kłócić.

Zuza: Każda z nas znalazła swój świat, w którym się realizujemy.

 

– Czułaś się skrzywdzona przez los brakiem tych kilku centymetrów?

Julia: Nie, bo też pracowałam w modelingu, zarabiałam pieniądze jako fotomodelka, pozowałam do magazynów, katalogów i też jeździłam po świecie jak Zuza.

Zuza: Na pierwszy kontrakt pojechałaś do Japonii, ja wyjechałam dopiero później. Pamiętam, jak lubiłaś stroić się przed lustrem, i tę masę ubrań, którą zapakowałaś wtedy do walizki.

Julia: Zawsze przywiązywałam wagę do aspektu kobiecości.

Zuza: Dlatego też wszyscy mężczyźni się tobą interesowali i nadal interesują. Mnie się boją. Czują, że mam bardzo silny charakter.

Julia: Wydaje mi się, że mężczyźni generalnie boją się kobiet, które wiedzą, czego chcą, a do tego jeszcze dobrze wyglądają.

 

Cały wywiad z siostrami Bijoch przeczytacie w najnowszej VIVIE!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.