Weronika Kostyra 11 kwietnia 2017 18:00
1/7
Pippa Middleton
Copyright @East News
1/7

Philippa Middleton, nazywana zdrobniale Pippą, zdobyła popularność i zainteresowanie mediów na królewskim ślubie swojej siostry Kate Middleton z księciem Williamem w 2011 roku. Teraz sama wychodzi za mąż!

 

Ślub Pippy Middleton, siostry księżnej Kate

 

Narzeczonym Pippy jest James Metthews, milioner, prowadzący rozliczne interesy. Para jest ze sobą dość długo, a w zeszłym roku na palcu trzydziestojednolatki zauważono imponujący pierścionek zaręczynowy z czterokaratowym brylantem.

 

Ślub odbędzie się już niedługo, 20 maja w kościele świętego Marka w Englefield, położonym 80 km od Londynu. Przyjęcie weselne będzie miało miejsce w ogrodzie posiadłości rodziny Middleton. Zaproszonych będzie na nie około 350-400 gości. Pojawiły się plotki, że panna młoda stara się zrobić wszystko, by na ślubie nie zjawiła się Meghan Markle, czyli dziewczyna księcia Harry’ego. Boi się, że aktorka skradnie uwagę mediów w ten szczególnym dla niej dniu. Podobny warunek postawiła bratu swojego męża, Pippa nie chce by przyszedł na uroczystość ze swoją dziewczyną, bo jak uważa, spotykają się ze sobą „za krótko”.

 

 

Trwają zaawansowane przygotowania, w których pomaga siostra panny młodej, księżna Kate. Wciąż jednak nie znamy szczegółów uroczystości. Nie wiadomo na przykład jaką suknię ślubną będzie miała na sobie. Na pewno na ceremonii pojawią się  książęta William i Harry, a także siostrzeńcy panny młodej – książę George przyniesie obrączki w trakcie ślubu, a księżniczka Charlotte, będzie druhną swojej cioci.

 

Wieczory panieński i kawalerski już się odbyły. Pan młody wybrał się w marcu na męski wyjazd na narty, z kolei Pippa zabrała przyjaciółki (w tym siostrę) do Francji. Czy jej ślub przebije ślub Kate? Nie będzie miał takiej rangi, ale na pewno nie zabraknie mu królewskiego rozmachu.

 

Zobacz także: Zwyczajne życie małego księcia czy idylla rozpieszczonego potomka książąt? Cała prawda o dzieciństwie księcia Jerzego

2/7
Pippa Middleton
Copyright @East News
2/7
3/7
Pippa Middleton
Copyright @East News
3/7

Pippa Middleton pokazuje pierścionek zaręczynowy

 

Zobacz także: Dlaczego księżna Kate tak często nosi kapelusze?

6/7
Tort ślubny Williama i Kate
Copyright @
6/7

Tort ślubny księcia Williama i Kate Middleton - 29.04.2011 roku

 

Zobacz także: Dlaczego księżna Kate tak często nosi kapelusze?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.