Dakota Johnson MT
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Dlaczego Dakota Johnson tak dobrze wygląda nago? Znamy tajemnicę jej ćwiczeń

VIVA! 18 lutego 2017 16:27
Dakota Johnson MT
Fot. East News

Przygotowania do scen łóżkowych trwają u aktorów miesiącami. Bo, jak niektórzy sądzą, to nie tylko pozbycie się ubrań. To przede wszystkim miesiące katorżniczych ćwiczeń, w trakcie których aktorzy spędzają wiele godzin na siłowni. Podobnie było w przypadku głównej bohaterki „Ciemniejszej strony Greya’’, Dakoty Johnson, której sylwetka – również na dużym ekranie – prezentuje się doskonale. 

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy trzy skuteczne ćwiczenia na poprawę sylwetki. 

Zobacz też: Dziś premiera "Ciemniejszej strony Greya"! Oto kreacje Dakoty Johnson z promocji obu części filmu!​

Ćwiczenie na uda i pośladki – tzw. przysiady sumo

Musisz stanąc w szerokim rozkroku. Palce stóp skieruj na zewnątrz. Złącz dłonie przed sobą – tak, żeby znajdowały się na wysokości klatki piersiowej. Ugnij kolana i obniż tułów na tyle nisko – kąt między udami a podudziem musi wynosić 90 stopni. Następnie wyprostuj nogi i powróć do pozycji stojącej.

Ilość powtórzeń: 20-30 przysiadów

 

Pompki w klęku

Musisz rozstawić ręce na szerokość barków. Palce skieruj do przodu. Oprzyj kolana na podłodze. Im większy kąt między udami a tułowiem, tym trudniejsze jest ćwiczenie. Utrzymuj ciało w jednej linii. Powoli opuszczaj się uginając łokcie  – rób przy tym wdech – aż do momentu, gdy klatka piersiowa znajdzie się między dłońmi. Następnie powróć do poprzedniej pozycji prostując łokcie (rób przy tym wydech).

Ilość powtórzeń: Zrób tyle pompek, ile dasz radę

Ćwiczenia na mięśnie brzucha

Połóż się na podłodze z lekko ugiętymi kolanami lub nogami wyprostowanymi. Ręce splatamy na karku. Podnosimy tułów do pozycji wyprostowanej. Pamiętaj, że powietrze wypuszczasz w momencie maksymalnego skłonu.


Ilość powtórzeń: 30 razy w 2 seriach

Przeczytaj też: Seks na planie „Ciemniejszej strony Greya”. Dakota Johnson i Jamie Dornan opowiadają, jak im było razem w łóżku

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?