Barbara Kurdej-Szatan, Be Active marzec 2018 n n
Fot. Bernard Hołdys
Z ŻYCIA GWIAZD

Seksowna Barbara Kurdej-Szatan zdradza sekrety swojej sylwetki!

Tylko w nowym numerze „Be Active”!

Weronika Kostyra 8 lutego 2018 12:30
Barbara Kurdej-Szatan, Be Active marzec 2018 n n
Fot. Bernard Hołdys

 

Jedna z bardziej lubianych w zawrotnym tempie zrobiła ogromną karierę. Jest odnoszącą sukcesy aktorką i prezenterką, ale także żoną i matką. Fani uwielbiają jej uśmiech i poczucie humoru, ale piękna aktorka słynie także z nienagannej sylwetki i prowadzenia zdrowego stylu życia. O sekretach swojej figury opowiedziała w wywiadzie w nowym numerze magazynu „Be Active”.

 

Jaki trening wybiera Barbara Kurdej-Szatan?

W jej zawodzie sprawność fizyczna jest bardzo ważna. Na próbach i planach spędza długie godziny, co wymaga świetnej kondycji. Poza tym Barbara Kurdej-Szatan występuje w teatrze w musicalu, gdzie tańczy i śpiewa: „Lubię się ruszać i staram się regularnie ćwiczyć. Kiedy tylko mam wolną chwilę biegam albo chodzę na siłownię. Ostatnio przygotowywałam się do występów w musicalu, więc pracowałam i nad formą, i nad figurą”, wyznała w rozmowie.

 

Dieta Barbary Kurdej-Szatan

Niezmiernie ważna jest także jej dieta. Podobno do pracy często przynosi ze sobą prowiant na cały dzień: „Tak (śmiech), ale to dlatego, że jem często, ale mało. Lubię sobie co jakiś czas coś skubnąć i myślę, że dlatego trzymam wagę. Wiesz, na planie zwykle jest się przez 12 godzin, a w tym jest tylko godzinna przerwa na jedzenie. Wszyscy się na nie wtedy rzucają, bo są wygłodniali. Ja wolę inaczej. Kiedy tylko mogę, jem sobie coś małego. Teraz jestem na diecie pudełkowej. Jem pięć małych zdrowych posiłków i uważam, że to bardzo wygodne”, przyznała.

 

Czy restrykcyjnie pilnuje diety, czy zdarzają jej się jednak kulinarne grzeszki? „Ja bardzo lubię słodycze, od czasu do czasu skuszę się na ciacho z karmelem albo rurkę z kremem, ale zwykle wtedy, gdy chcę poprawić sobie humor albo coś odreagować”, powiedziała szczerze aktorka. Ma jednak jeszcze jeden, dużo zdrowszy sposób na odreagowanie stresu i złości: „jeżeli jestem zła, dobrze robi mi trening, bo mogę wyładować negatywną energię. Moje emocje szybko pikują w górę, ale równie szybko mi przechodzi. Wypłaczę się, wykrzyczę, ale potrafię się podnieść i iść dalej”.

 

Będziecie stosować jej sposoby? Szczegóły treningu aktorki w najnowszym numerze „Be Active”!

 

Barbara Kurdej-Szatan, Be Active marzec 2018 okładka
Fot. Bernard Hołdys

 

Zobacz także: TYLKO U NAS! Barbara Kurdej-Szatan o ciężkiej chorobie, z którą się zmaga!

 

Barbara Kurdej-Szatan
Fot. East News

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.